Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1015: Zincirler

Bölüm nasıldı?

• Istediğim gibi

Kullanılan: 252 75.2%
  • Normal bölüm

Kullanılan: 63 18.8%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 20 6.0%

• Kullanılan toplam oy
    335
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law savaş halinde oldukları için hiç tedavide bulunmadı. Sanji'ye kırıkları var şöyle böyle sar deyip teslim etti. Law'a göre zaten yaşaması mucize gibi bir şey. Ortak saldırıyı aldığında yaşıyor musun? tarzı bir şey demişti Zoro'ya.

Şuna da katılıyorum. Normalinde güç olarak yetersiz görünüyorlar ama kazanacaklarsa şuan ki tek dayanakta bu. Luffy'nin gerisinde kalmamaları için başaracaklar.
Orada Zoro'yu Law dışında toparlayabilecek varsa bir Marco vardır ama o da şu an başka işlerle uğraşıyor. Luffy'i Law'un tayfası, Zoro'yu Chopper iyileştirecek gibi gösterdi, bakalım.

Law'ın sürekli yamanan isim olarak yorumlarda kullanılması da canımı sıkıyor. Yok Kid'in yanına verdiler. Yok Luffy'nin yanına verdiler. Onun bunun yanına verdiler. Tek başınıza yapabiliyorsanız kardeşim Law hiç dahil olmasın. Ben kabulüm.

Aksine Law'ın yanına hep birini verdiler. Ph'dan başladı bu durum.
Kid hemen ittifakı kabul edecek olsa ne oldu sözünü yiyor diyorsunuz. Etmese laf yapsa ego diyorsunuz. Kid egoluysa Law da sürekli yanlıyor. PX zamanı da sonradan gelip dahil olmuştu. :artiz:

Kid hemen ittifakı kabul edecek olsa ne oldu sözünü yiyor diyorsunuz. Etmese laf yapsa ego diyorsunuz. Kid egoluysa Law da sürekli yanlıyor. PX zamanı da sonradan gelip dahil olmuştu. :artiz:
Sabaody'de Law kendi yoluna gidecekken yoluna çıkmıştı. PX, Law'ı fark etmişti. Ah şu seriyi elime verecekler. Şuan geldi ya Law hani onu orada oturtup Kid'in şamarlanmasını izlettiririm.

Size bu lazım.

Sabaody'de Law kendi yoluna gidecekken yoluna çıkmıştı. PX, Law'ı fark etmişti. Ah şu seriyi elime verecekler. Şuan geldi ya Law hani onu orada oturtup Kid'in şamarlanmasını izlettiririm.

Size bu lazım.
Seriyi benim elime verseler ben Akainu'ya tüm imparatorları öldürtürüm, bu ne yav istek şarkı ister gibi? :hhh:
Ben Kid şamarlansa karakterden falan soğumayacağım bu arada, karakterler kendilerine uymayacak hareketler yapmadıkça kolay kolay soğumam. Ben gördüğüm gibi yorumluyorum, Karakter sağa dönse sağa döndü diye sövmek, sola dönse sola döndü diye sövmek ayrı bir olay.

Seriyi benim elime verseler ben Akainu'ya tüm imparatorları öldürtürüm, bu ne yav istek şarkı ister gibi? :hhh:
Ben Kid şamarlansa karakterden falan soğumayacağım bu arada, karakterler kendilerine uymayacak hareketler yapmadıkça kolay kolay soğumam. Ben gördüğüm gibi yorumluyorum, Karakter sağa dönse sağa döndü diye sövmek, sola dönse sola döndü diye sövmek ayrı bir olay.
Bazı şeyleri kabullenmeniz zor oluyor ne yapalım. Şamarlansa karakterden soğursun diye demiyorum ki. Gelen destek istenmiyor gücü de yetmeyeceği aşikar. Yesin Mom'ın anne terliğini otursun aşağı madem. Hayır yani birde gelen desteğe rağmen Kid yenmiş olacak öyle mi? Pışşıııkkk.

Kid yendi diyebilmeniz için tek başına yenmesi lazım. Hodri meydan buyur yensin. Ben razıyım. Law'ı alın Wano'dan.

Law güçsüz kalıyor ya. Meyvesi çok güçlü ve estetik ama onun dışında bir şey görmüyorum adamda. Biraz hakide, kılıç ustalığında falan uzmanlaşsa da ordan buraya ışınlanıp (yer değiştirip) doğrasa adamları. Yok anca meyveyi kullanıp ikiye bölücem ama hayatta bırakıcam adamı :artiz: Ulan meyveyle keseceğine slash falan atsan öldürcen düşmanı kapayamıyo musun şu meyveyi? Şu meyve zoroda olsaydı 1v1 atardı kaido ile

Bazı şeyleri kabullenmeniz zor oluyor ne yapalım. Şamarlansa karakterden soğursun diye demiyorum ki. Gelen destek istenmiyor gücü de yetmeyeceği aşikar. Yesin Mom'ın anne terliğini otursun aşağı madem. Hayır yani birde gelen desteğe rağmen Kid yenmiş olacak öyle mi? Pışşıııkkk.

Kid yendi diyebilmeniz için tek başına yenmesi lazım. Hodri meydan buyur yensin. Ben razıyım. Law'ı alın Wano'dan.
Sen direkt desteği kabul etse de diyecektin ki Kid sözünü yedi ama ben Law senin dediğin gibi otursa ne halin varsa gör dese överdim. Helal len yanlamadın derdim. :artiz:

Sen direkt desteği kabul etse de diyecektin ki Kid sözünü yedi ama ben Law senin dediğin gibi otursa ne halin varsa gör dese överdim. Helal len yanlamadın derdim. :artiz:
Sitede her karaktere laf atılıyor. Benim karşıt yaptığım yorumların sebebi de Law'a yapılanlardır. Zaten siteye üye olma sebebim karaktere yapılan yorumlardı. Üye olmadan konusuna bakıyordum. Demek istediğim ben bugün Kid ya da başka karaktere söyleniyorsam sebebi başkalarının Law'a karşı yorumlarını bildiğimdendir. Başlatan ben değilim yani.

Law'da şunlara maruz kalacaksa cidden Wano'dan alınmasını isterim. Maçtan çekelim. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık