Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1015: Zincirler

Bölüm nasıldı?

• Istediğim gibi

Kullanılan: 252 75.2%
  • Normal bölüm

Kullanılan: 63 18.8%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 20 6.0%

• Kullanılan toplam oy
    335
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sitede her karaktere laf atılıyor. Benim karşıt yaptığım yorumların sebebi de Law'a yapılanlardır. Zaten siteye üye olma sebebim karaktere yapılan yorumlardı. Üye olmadan konusuna bakıyordum. Demek istediğim ben bugün Kid ya da başka karaktere söyleniyorsam sebebi başkalarının Law'a karşı yorumlarını bildiğimdendir. Başlatan ben değilim yani.

Law'da şunlara maruz kalacaksa cidden Wano'dan alınmasını isterim. Maçtan çekelim. :D
Millet Wano Law saçma şekilde güçlenmiş diye Oda'ya laf atarken ben Dressrosa Law gayet güçlü diye savundum yav. Sen varsa yoksa Kid göm anca. :/

Benim Law'a sallayıp durmam Oda'nın Kid ile yan yana getirip durması, yoksa gitse kendi halinde takılsa laf etmem çok. Arada bir kulağını çeker bırakırım. Adam varsa yoksa Kid ile, la zaten ana karakter gibi oldu neredeyse 400 bölümdür mü işleniyor? Ayda yılda bir Kid'e sıra geldi onda da gelip rol çalıyor. Ben laf atmayım da kim atsın artık bıktık bu adamın suratını görmekten.

Law power up almadı.Aldığını gösteren hiçbirşey yok.Varsa sayfa gösterin.Teknikler aynı teknikler.Ama çok etkili saldırılar oldukları arcta daha iyi anlaşılıyor.Kaido bile içten vurulduğunu anlayıp sinirlendi laf attı.Meyveye boşa 5 milyar istemediler.
Luffy kanadından geliyor gibi o tip yorumlar daha çok. Luffy şunu şunu yaptı, Law vs bir şey yapmadı Wano'da bu kadar güçlenmiş Oda hikaye işleyişine göre bir şey yapmadığı halde p.up veriyor diyorlar.

Millet Wano Law saçma şekilde güçlenmiş diye Oda'ya laf atarken ben Dressrosa Law gayet güçlü diye savundum yav. Sen varsa yoksa Kid göm anca. :/

Benim Law'a sallayıp durmam Oda'nın Kid ile yan yana getirip durması, yoksa gitse kendi halinde takılsa laf etmem çok. Arada bir kulağını çeker bırakırım. Adam varsa yoksa Kid ile, la zaten ana karakter gibi oldu neredeyse 400 bölümdür mü işleniyor? Ayda yılda bir Kid'e sıra geldi onda da gelip rol çalıyor. Ben laf atmayım da kim atsın artık bıktık bu adamın suratını görmekten.
Wano'da ki ortaklığımız şuan Mom olunca Law ile Kid'i bir yazdığım yorumlara bak. Genelde objektif yorumlarım var. :D

Güç olarakta Wano'da dengesizleşti zaten. Ha Law ha Kid ha başkası. Oda, Luffy-Kid-Law 3lüsünü yan yana getirip duruyor. Niyeti neyse artık jshjs :// Rol çalmak diyorsun ya o kısımda asıl ben korkuyorum. Çünkü Law dediğin gibi uzun zamandır var. Gücünü öyle böyle gördük. Bu yerlerde Kid'i hiç bilmiyoruz, gücüdür hakisidir osudur busudur onu öne çıkarır bence. Burada benim safa geçip üzülmem lazım :ss bir terslik yok mu sjhjs

Hasır şapkaları 99 yılından beri görüyorsunuz. Bırakın da D.'yi öğrenene kadar idare edin yahu :oleyo:

Law power up almadı.Aldığını gösteren hiçbirşey yok.Varsa sayfa gösterin.Teknikler aynı teknikler.Ama çok etkili saldırılar oldukları arcta daha iyi anlaşılıyor.Kaido bile içten vurulduğunu anlayıp sinirlendi laf attı.Meyveye boşa 5 milyar istemediler.
Curtain diye yeni savunma tekniği çıktı. Birde Room'u daha rahat ve aktif kullanıyor gibi. Harici bir şey görmedik evet. jsjh :dd.d

Salacaksın bu tür yorumları Ace adamı kurtarırken öldü, adamlar ölsün o kadar dediler :hhh:
Tek başıma zor oluyor Red. Destek at arada. jsjhsjh :dd.d

Şimdi herhalde ölür kinemon ona göre üzülelim. Ha yok toki gelir aslında kişinin zamanını geriye salar böyle de gücü varmış iyileşir buna da tamam. Yeter ki ce e ölmedim ki olmasın. Sıtroen goda

Şöyle Bi sahne canlandı gözümde sanji queeni indirir arkasını döner. Quenni son bir saldırı yapar. Orda zoro Bi aslan sakıyışı boyun gider böylece goda ejderin boynunu vurmasını yedirmiş olur bize...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık