Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1015: Zincirler

Bölüm nasıldı?

• Istediğim gibi

Kullanılan: 252 75.2%
  • Normal bölüm

Kullanılan: 63 18.8%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 20 6.0%

• Kullanılan toplam oy
    335
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uyanış bir işe yaramaz ki şuan. Uyanış açsa ne yapabilecek Big Mom'a karşı? Benim aklıma gelmiyor belki Oda uydurur bir şeyler. Uyanıştan ziyade hakilik olay Big Mom.
Belli olmaz Odaya bu uyanış çok az kişide görüldü cidden çok güçlü bir güç çıkabilir. Bence Kata ve Dofun güçleri sırf Luffy karşısında olduğu için uyanışları yabana atıldı ki Dofunki ona rağmen baya iyiydi kendini iyileştirmesi falan filan.

İsmi Türk ama!!! :artiz:
Tipi 4 blocks dizisindeki Almancı Arap çetecilerine benziyor, aralarına koysan sırıtmaz.
Özellikle şuna çok benziyor.
Belli olmaz Odaya bu uyanış çok az kişide görüldü cidden çok güçlü bir güç çıkabilir. Bence Kata ve Dofun güçleri sırf Luffy karşısında olduğu için uyanışları yabana atıldı ki Dofunki ona rağmen baya iyiydi kendini iyileştirmesi falan filan.
Şimdi Dof ip üretiyordu Kata da moçi üretiyordu, üretken meyvelerde gördük sadece o yüzden Kid'in uyanışı nasıl olur kestirmek güç. Aklıma sadece her şeyi metal gibi kullanabilmesi geliyor ama işte onun da Big Mom'a karşı nasıl işleyeceğini kestiremiyorum. Ama dediğin gibi büyük güç artışı olur.

Tipi 4 blocks dizisindeki Almancı Arap çetecilerine benziyor, aralarına koysan sırıtmaz.
Özellikle şuna çok benziyor.

Şimdi Dof ip üretiyordu Kata da moçi üretiyordu, üretken meyvelerde gördük sadece o yüzden Kid'in uyanışı nasıl olur kestirmek güç. Aklıma sadece her şeyi metal gibi kullanabilmesi geliyor ama işte onun da Big Mom'a karşı nasıl işleyeceğini kestiremiyorum. Ama dediğin gibi büyük güç artışı olur.
Kid'in uyanışı = Magneto

BM nin homielerini kendi uyanışıyla birleştirip kendisininkiymiş gibi yönetse bu BM için baya zarar olur yani kadının sadece saf yumruğu kalıyor saldırısı kılıçtan veya diğer homielerden. Tabii uyanış öyle çıkar mı bilemeyiz umalım ki öyle olsun güzel bir vs izleriz bence.

BM nin homielerini kendi uyanışıyla birleştirip kendisininkiymiş gibi yönetse bu BM için baya zarar olur yani kadının sadece saf yumruğu kalıyor saldırısı kılıçtan veya diğer homielerden. Tabii uyanış öyle çıkar mı bilemeyiz umalım ki öyle olsun güzel bir vs izleriz bence.
Bu dediğin Hunter x Hunter'da falan olur.

Quenn gördüğüm en vasat karakterlerden biri olabilir,Sanji tokat manyağı yaptı. Bu arada daha geçen Oda panelleri rezalet çiziyor diye entry girmiştim sanırım kendisi bunu okumuş çünkü geçen sayılara göre çizimler daha derli topluydu.
Gene hata vardı. Sanji döner tepsisi gibi queeni döndürürken ilk tekmesinde alevlerle beraber queenin dili dışarıda dönmeye başlıyor sonra hızını kaybetmeye başlıyor alevler azalıyor, çeyrek turdan sonra queenin dili dışarıda olması gerekirken oda ağzı kapalı çizmiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık