Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1015: Zincirler

Bölüm nasıldı?

• Istediğim gibi

Kullanılan: 252 75.2%
  • Normal bölüm

Kullanılan: 63 18.8%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 20 6.0%

• Kullanılan toplam oy
    335
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gene hata vardı. Sanji döner tepsisi gibi queeni döndürürken ilk tekmesinde alevlerle beraber queenin dili dışarıda dönmeye başlıyor sonra hızını kaybetmeye başlıyor alevler azalıyor, çeyrek turdan sonra queenin dili dışarıda olması gerekirken oda ağzı kapalı çizmiş.
Bu defa en azından üstün körü karalayıp geçmemiş :D hatırla geçmiş bölümleri

Sanji mükemmel bir giriş yaptı Luffy kurtuldu Nami power up aldı Law ve Kid ittifak yaptı daha ne olabilir ki son zamanlardaki en dolu bölümdü bide üstüne haftaya ara yok

Luffy kanadından geliyor gibi o tip yorumlar daha çok. Luffy şunu şunu yaptı, Law vs bir şey yapmadı Wano'da bu kadar güçlenmiş Oda hikaye işleyişine göre bir şey yapmadığı halde p.up veriyor diyorlar.
Wano'da ki ortaklığımız şuan Mom olunca Law ile Kid'i bir yazdığım yorumlara bak. Genelde objektif yorumlarım var. :D

Güç olarakta Wano'da dengesizleşti zaten. Ha Law ha Kid ha başkası. Oda, Luffy-Kid-Law 3lüsünü yan yana getirip duruyor. Niyeti neyse artık jshjs :// Rol çalmak diyorsun ya o kısımda asıl ben korkuyorum. Çünkü Law dediğin gibi uzun zamandır var. Gücünü öyle böyle gördük. Bu yerlerde Kid'i hiç bilmiyoruz, gücüdür hakisidir osudur busudur onu öne çıkarır bence. Burada benim safa geçip üzülmem lazım :ss bir terslik yok mu sjhjs

Hasır şapkaları 99 yılından beri görüyorsunuz. Bırakın da D.'yi öğrenene kadar idare edin yahu :oleyo:

Curtain diye yeni savunma tekniği çıktı. Birde Room'u daha rahat ve aktif kullanıyor gibi. Harici bir şey görmedik evet. jsjh :dd.d

Tek başıma zor oluyor Red. Destek at arada. jsjhsjh :dd.d
Yeni saldırı gösterebilir.Ama Luffy yada Zoro gibi açıklamalar gelmesi lazım power up dememiz için.Law kral hakiyle vurmaya başladı falan demeleri lazım mesela.Gerçi Kid için ihtimali var bunun ama örnek verdim işte.

Azıcık kendine getirse yeter zaten.

Adamlar zaten geri dönmeyi düşünmediler ve gemileri yaktılar.Sakin ol şampiyon
Kendine de getiremez. Marco'nun mavi alevleri sadece kendisini anında iyileştirebiliyor, başkaları üzerinde bunun etkisi çok az oluyor. Etkisinin az olmasının yanı sıra, uygulanan kişinin enerjisini de sömürüyor.

Kendine de getiremez. Marco'nun mavi alevleri sadece kendisini anında iyileştirebiliyor, başkaları üzerinde bunun etkisi çok az oluyor. Etkisinin az olmasının yanı sıra, uygulanan kişinin enerjisini de sömürüyor.
Başkan peki soru şu, marconun wano arca kadar iyileştirme gücünü göstermeyen oda neden wano öncesi gözümüze soktu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık