Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1014: Ömür Boyu Acemi Aktör

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    303
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu bölümde Chopper'a da acayip uyuz oldum.

Ulan ne güzel herkes güle oynaya kendini geliştiriyor, herhangi bir zorluk yaşamıyor. Ama iş Luff'ye gelince aman gelişirken şu sıkıntıyı yaşasın, aman kolay power up almasın, aman biraz daha ezilsin falan. Ulan Oda yatacak yerin yok.
O kadar olsa yine eyvallah der geçerdim ama ağa bide poweruplarının bide yan etkisi oluyor hep :of:

Bu bölümde Chopper'a da acayip uyuz oldum.

Ulan ne güzel herkes güle oynaya kendini geliştiriyor, herhangi bir zorluk yaşamıyor. Ama iş Luff'ye gelince aman gelişirken şu sıkıntıyı yaşasın, aman kolay power up almasın, aman biraz daha ezilsin falan. Ulan Oda yatacak yerin yok.
Luffy' nin aldığı powerup da powerup ama ya, Chopper altı üstü Monster Point' in süresini arttırmış. Luffy tırnaklarıyla kazıya kazıya alıyor ama hatrı sayılır bir gelişme sağlıyor. Bir de diğerlerinin iki yıl sonrasında aldığı power-uplar hep dövüş şekillerine uygun ekipmanlar sayesinde oldu, Usopp hariç. Luffy, kendi kendini geliştirdi.

Ne olabilir ki. En kötü bilinçsiz bir süre yatar. :bilmem:
2y önce:

tüm formları için 1 tane gümbürtü topu kullanıyordu.
dev formu için 4 tane kullanıyordu ve bilinci kapalı herkese saldırıyordu.

2y sonra:

tüm formlar için gümbürtü topuna ihtiyacı yok.
dev formu için artık 1 tane yeterli ve 3 dk ile sınırlı.bilinci açık.3 dk sonra pert moduna giriyordu.

2y sonrası update:

dev formu 30 dk oldu.bitişinde bilinci kaybedip sağa sola saldırıp sonra perte dönebilir.

2y önce:

tüm formları için 1 tane gümbürtü topu kullanıyordu.
dev formu için 4 tane kullanıyordu ve bilinci kapalı herkese saldırıyordu.

2y sonra:

tüm formlar için gümbürtü topuna ihtiyacı yok.
dev formu için artık 1 tane yeterli ve 3 dk ile sınırlı.bilinci açık.3 dk sonra pert moduna giriyordu.

2y sonrası update:

dev formu 30 dk oldu.bitişinde bilinci kaybedip sağa sola saldırıp sonra perte dönebilir.
Ben hala tekvando yapan ya da çekirge gibi zıplayan dev formu bekliyorum ya, keşke yapsa. :T

O kadar olsa yine eyvallah der geçerdim ama ağa bide poweruplarının bide yan etkisi oluyor hep :of:
Malesef öyle. Artık power up almasın diye dua eder hale geldik.

Luffy' nin aldığı powerup da powerup ama ya, Chopper altı üstü Monster Point' in süresini arttırmış. Luffy tırnaklarıyla kazıya kazıya alıyor ama hatrı sayılır bir gelişme sağlıyor. Bir de diğerlerinin iki yıl sonrasında aldığı power-uplar hep dövüş şekillerine uygun ekipmanlar sayesinde oldu, Usopp hariç. Luffy, kendi kendini geliştirdi.
Adamlar herhangi bir bedel ödemiyor. Ben buna uyuz oluyorum. Luffy nerdeyse her power up'ında bir bedel ödüyor. Baş karakter diye adamı sokmadığı zorluk kalmıyor.

En son kaidonun bahsettiği " gomu gomu eee?" Meselesi luffynin tüm silahlanma ve kral hakisini tek yumruğuna toplayarak vurmak istemiş ama bu sırada bayılmış olduğunu bende düşündürüyor.

Her ne kadar ara ara bizi kanser ediyor olsa dahi diğer seriler ile kıyaslayınca (istisnalar dışında) One Piece'in gerçekten inanılmaz bir zeka ürünü olduğu ortaya çıkıyor. Sadece bu sayıdan dolayı bile şuan milyonlarca insan teoriler kurmaya başladı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık