Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1014: Ömür Boyu Acemi Aktör

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    303
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha yaşı genç, kaldırır vücudu bence. :T
Tama' nın toplarını kullanarak daha zararsız bir formül oluşturabilir belki de.
Elliyi geçtim iki tanesinin bile vücuduna epey zarar verdiğini söylüyordu.

Üçüncü hapı içtiğinde ise enerji olarak yaşamını tüketiyor denildi.

Bu da ek bilgi olsun, hatırladığım kadarıyla bir SBSde Chopper dört tane gümbürtü topu yerse ne olacağı sorulmuştu. Oda ise dalgasına şu şekilde cevap vermişti.;

• According to the SBS, if Chopper eats four Rumble Balls, the author goes wild.[4] In this state, Chopper returns to his Brain Point, but with extreme facial changes: his face becomes rectangular with his cheeks jutting out, his nose growing big, with a toothbrush mustache underneath, and thick lips. He also grows human ears, and his hat turns upside down, and merges with his forehead, with the "X" in the center.

Luffy'nin yenilip denize düştüğü açıklandı, kinemon'un kafası ezildi, zoro zaten baygın, diğerleri de bigmomla uğraşırken kaido elinde sopası meydan dayağı atmaya geldi. ULAN SODA ARTIK BARİ ŞU BÖLÜMDEN SONRA ÇIK ŞU WANODAN DA BİZE GÖSTER DIŞARDA NELER OLUYOR! Savaş lordları ne yaptı, Sabo'ya noldu, adaya kim geliyor.. VER ARTIK BİR ŞEYLER VER BE ADAM KANSER OLDUK BE!

Elliyi geçtim iki tanesinin bile vücuduna epey zarar verdiğini söylüyordu.

Üçüncü hapı içtiğinde ise enerji olarak yaşamını tüketiyor denildi.

Bu arada hatırladığım kadarıyla bir SBSde Chopper dört tane gümbürtü topu yerse ne olacağı sorulmuştu. Oda ise dalgasına şu şekilde cevap vermişti;

• According to the SBS, if Chopper eats four Rumble Balls, the author goes wild.[4] In this state, Chopper returns to his Brain Point, but with extreme facial changes: his face becomes rectangular with his cheeks jutting out, his nose growing big, with a toothbrush mustache underneath, and thick lips. He also grows human ears, and his hat turns upside down, and merges with his forehead, with the "X" in the center.
Anlaşılan yaşamını riske atmaya çekindiğinden çok dönüşeceği şeyden korkuyor. :D Kendisi için olacağı kadar hepimiz için de geri dönüşü olmayan bir travmaya sebep olurdu, yapmadığı iyi olmuş. :D

Peros, Marco'ya hain tuzak kurar, arkadan saldırır diyordum. Adama bak. Marco'ya yemiyor tabi gücünün yettiğini okluyor. Sadece minklerin kininin altında bile ezilebilecek karakter şimdi Sanji-Zoro görünce hasır şapkalarında kinini toplayacak. Diyorum git kendi helvanı kavur Peros. Sana çıkış yok. :ehe:

Ceaser kötü sonuçları da olabilir diye uyarmış ya ondan gözü almıyor olabilir. Kalan süre zarfında Sanji hala daha gelmemiş olursa, zaten hasar veremiyorum diye kızıyor kendine " başlarım senin kötü sonuçlarına " deyip riskte alabilir belki. :dd.d
Tamamda zaten o kötü sonucu göz önüne aldı.3 dk dı zaten süre 30 dk ya çıkardı ve o karede geriye 10 dakikadan az zamanım kaldı diyor.20 dk civarı zaten dövüşüyor.10 dk sonu zaten kötü sonucu neymiş göreceğiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık