Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1014: Ömür Boyu Acemi Aktör

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    303
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Joyboy luffy değilde momo olabilirmi acaba.

Bence bu zunisha , Denizkralları gibi şeyleri yönetmek için çocuğun masumiyeti ve güçlü birinin iradesine sahip olmak gerek.

Luffy , de benzer şekilde ancak luffy bazı şeyleri öğrenemeden büyüdü. Momo ise küçük ve günlükte birşeyler okuduktan sonra başı ağrımaya başlıyor.
Yani luffy KK olurken , momo joyboy olabilir. Ve son savaşta momo luffykere yardım edebilir.
Zou arkında bizde öyle düşündük ancak bizzat Oden söyledi daha önce. Joy boy bir gün Wano ya gelecek ve tüm denizleri etkileyen devasa bir savas başlatacak.Yani Luffy kesinlikle Joy boy

Bölümde benim en merak ettiğim şey Oden in bıraktığı ve Momo nun okuduğu günlük ...Ben ölmemeliyim demesi bölümün en kilit sahnesiydi.

Seride şimdilik bilinen 3 tane reankarnasyon var ciddi ciddi.

1-)Joy Boy .............................................Luffy
2-)Deniz kızı prensesi (posedon)....................Shiroshi
3-) Kozyki hanesinin 800 yıl önceki varisi .........Momo

Muhtemelen Momo kendi gücünü ya babasının bıraktığı günlükte okuyacak yada Raftel deki yazıtlarda ortaya çıkacak.

Hiç olmaz ya hani. Hatta hiç olmaz. Ama ben arcta görmeyi çok istediğim için keşke Luffy'i kurtaran Salome olsa, müthiş olur. Arkasından Hancock kendine yakışan girişi yapar. :dd.d

Zou arkında bizde öyle düşündük ancak bizzat Oden söyledi daha önce. Joy boy bir gün Wano ya gelecek ve tüm denizleri etkileyen devasa bir savas başlatacak.Yani Luffy kesinlikle Joy boy
Gelecek demiş. Wanoya tek gelen luffy değil ki . Ayrıca joyboy bir kişiye ait değilde belli durumlarda belli kişilerin bir ruha bağlanması olabilir. Avatar misali.
Belkide belli yetkinliğe ulaşan kişiler zorda kalınca joyboyun gücünü geçici süre miras alıyor olabilirler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık