Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1014: Ömür Boyu Acemi Aktör

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    303
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Joyboy luffy değilde momo olabilirmi acaba.

Bence bu zunisha , Denizkralları gibi şeyleri yönetmek için çocuğun masumiyeti ve güçlü birinin iradesine sahip olmak gerek.

Luffy , de benzer şekilde ancak luffy bazı şeyleri öğrenemeden büyüdü. Momo ise küçük ve günlükte birşeyler okuduktan sonra başı ağrımaya başlıyor.
Yani luffy KK olurken , momo joyboy olabilir. Ve son savaşta momo luffykere yardım edebilir.

Lastik dedin devamını getirmedin...
Aga bu anime karakterleri salak mı dövüşürken ne diye teknik söylüyorlar?
Gerçi dövüşürken hızlı yumruk aparkat gibi bir şey söylesem rakibim gülmekten dövüşemez dayağı yer:ehe:
Neyse bölüm hakkında yorum yapmak gerekirse aşırı hüzünlüydü kinemonun liderliği taktire şayandı gerçekten şu adam biraz daha güçlü olabilirdi en azından zoro sanji seviyesinde luffy gerçekten ölmüş olabilir kaido gerçekten bitmiş gibi konuşuyor hakisi fazla birisinin gözden kaçırması zor gözüküyor seri belki momonoske ile devam edebilir ters köşe olabiliriz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
luffy gerçekten ölmüş olabilir kaido gerçekten bitmiş gibi konuşuyor
Kaido'nun nasıl konuştuğunun önemi yok ki. Bütün düşmanlar yere sermiş dura olsunlar yendim ayağına konuşuyorlar zaten. Doffy daha yere sermeden velet muamelesi yapıyordu. Siz ikiniz mi beni yeneceksiniz güldürmeyin falan. sjsjhj Luffy ile dövüşürken işin bitti dediği bir kaç kez oldu, Doffy'nin. Bunlar düşmanın egosu sadece.

Kaido'nun nasıl konuştuğunun önemi yok ki. Bütün düşmanlar yere sermiş dura olsunlar yendim ayağına konuşuyorlar zaten. Doffy daha yere sermeden velet muamelesi yapıyordu. Siz ikiniz mi beni yeneceksiniz güldürmeyin falan. sjsjhj Luffy ile dövüşürken işin bitti dediği bir kaç kez oldu, Doffy'nin. Bunlar düşmanın egosu sadece.
Ama haki seviye farkları var mesela enelin bir haki çeşidi fazlaydı(hangisi bilmiyorum) kendisi hakkında bir olay olduğunda yıldırım atıyordu yani fark etmiş olabilir kaido.Kaidonun hakisi dofy gibilerden kat kat üstün.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık