Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1014: Ömür Boyu Acemi Aktör

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    303
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yani biz şimdi şu efektlere durdurma deyince mangada geçmelerine rağmen ki mangayı atıyorum sana, kendimizi kandırmış oluyoruz !

Ama sen Kaido'nun mangada geçen sözüne rağmen onlar aslında eşitler Luffy'nin sadece hakisi eksik derken kendini kandırmamış oluyorsun ?
O tarz efektleri her yerde bulurum sana. Balyoz indirdi Zoro durdurdu sizin hülyanız. Tam aksine o efektler Zoro'nun Kaido'nun vücuduna çarpan kılıçların ait de olabilir. Kinemon'u açıp bakmadın bu bölüm herhalde.:D Anlıyorum bizim de bir hülyalarımız var bırakın onları yaşayalım diyorsunuz.

Yani biz şimdi şu efektlere durdurma deyince mangada geçmelerine rağmen ki mangayı atıyorum sana, kendimizi kandırmış oluyoruz !

Ama sen Kaido'nun mangada geçen sözüne rağmen onlar aslında eşitler Luffy'nin sadece hakisi eksik derken kendini kandırmamış oluyorsun ?
Yalnız reis o aşağıda ki efektler darbelerin işlemediği anlamına da gelebiliyor aman diyim :D

O tarz efektleri her yerde bulurum sana. Balyoz indirdi Zoro durdurdu sizin hülyanız. Tam aksine o efektler Zoro'nun Kaido'nun vücuduna çarpan kılıçların ait de olabilir. Kinemon'u açıp bakmadın bu bölüm herhalde.:D Anlıyorum bizim de bir hülyalarımız var bırakın onları yaşayalım diyorsunuz.
Kinemon ile Zoro bir değil ?

Zoro için iki tane yonkou lazım xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık