Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1014: Ömür Boyu Acemi Aktör

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    303
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido vitesi arttırdı bu kadar basit.Adam yılların Kaido'su.

Luffy'nin tuttuğu fare kadar kedi yakalamış adam.

Luffy daha yeni öğrendi tekniği,Kaido çok daha üstündür o konuda.
Güzel kardeşim, dediğini demişim zaten o yazıda. Ya vitesi artırdı teknik üzerinden ya da diğer ihtimal. Vitesi artırması daha da iyi olur. Burada dalgamızı da geçeriz diğerleri ile oyun oynamış eğlenmiş adam yerine koymamış diye.

Aldığımız açıklayıcı bir bilgi haricinde, bana göre yaşanan olayların boyutuna rağmen, orta bir bölüm oldu.

- En sevdiğim panel aslında Hasır Şapkaların Luffy'nin ölümüne verdikleri tepkiydi. Büyük çoğunluk duydukları sesin saçmalığına inandı ve duruşunu bozmadı. Çoğu zaten arkadaşın kolay kolay ölmeyeceğini biliyor, suya düşse bile. Sanji ve Zoro'nun ortak tepkileri çok iyiydi.

- Jinbei abimizin sakince dövüşmesine her zaman hasta kalmışımdır. Yine istifini bozmadan takılıyor. Who's Who'ya kimsin lan sen çekiyor.

- Brook tepki verememiş. Herhalde Black Maria'nın malum uzuvlarının etkisi altında.

- Nami ve Usopp da öyle zırlamamış. Ancak Chopper şaşırırken bir darbe alıyor, bu pek iyi değil.

- Chopper'ın gücünün nereden geldiğini anlamak için palyaçoya neden panel çizdiler bilmiyorum. Tamam Gangster Gastino az değil ama keşke çizilmeseydi.

- Kanjuro sıkıcılığı umarım bitmiştir. Resmen Wano'nun Akainu'su oldu adam. Daha fazla görmeyiz umarım.

- Ölüm (ya da ölüm gibi görünenlere gelirsek) Kinemon Kiku'ya nazaran daha çok ölü duruyor bence ama genelde iyi karakterler ölmeden önce biraz epik bir konuşma yapıyorlar, kötüler de genelde ölmüyor One Piece'de. Böyle olunca o epik konuşma Kiku'dan geldi, Kinemon ise çok hızlı bir şekilde gitti. Bizlerden birkaç damla gözyaşı akıtmadan Kinemon'un öleceğini düşünmüyorum. Bana kalırsa o darbeyle ölmesi gerekiyor ancak eğer Page One ölmeyecekse Kinemon da ölmemeli. Kiku ise ölüme çok daha yakın göründü. Yalnız Kaido direk basmış kralın hakisini.

- Sonunda uzun süren yolculuk bitti. Wano'nun üzerindeyiz artık.

- Momonosuke yine bir şeyler duydu. Neyi duyduğunu az çok biliyoruz ancak Wano bağlamını bilmiyoruz. Zunisha filan olmadığını varsayabiliriz. Ya yeni bir şey gelecek ya da Joy Boy ile alakalı bir şey olacak.

- Gelelim son kısma. Her ne kadar OP evren kurallarına uygun olmasa da One Piece'de sudan etkilenmeyen bir şeytan meyvesi kullanıcısını bekliyorum. (ya da sutaşı kelepçesinin gücünü kısıtlayamadığı) E bu kişi de ister istemez özel biri olacak. Luffy yardım almaksızın çıkarsa benim için sürpriz olmayacak. Benim de on yıllık beklentim hayata geçecek. Öteki durumlarda bir deniz kralı yardımı şu ân mantıklı duruyor ancak Onigashima'ya çok uzak olduğumuz için Law ekibi onları kurtarmayabilir. Bir deniz kralının Luffy'i kurtarması güzel olurdu, ancak Luffy'nin suyu yenmesi daha muazzam olurdu. Bence Aladin'in işi yok burada.

- Ha bu arada aynı mevzu için bir Yunus Peygamber atfı gelirse şaşırmayın derim. Arada Oda yapıyor böyle şeyler. Bir deniz kralıyla bu atfı yapması için de iyi bir zaman.

- En son olarak Joy Boy'un bir adam değil, bir karakter olduğu sanırım anlaşıldı. Yalnız Kaido'dan bunu duymak pek iyi olmadı. Sarhoşken muhabbete dahil olmuşsa, Joy Boy'u farklı bir şekilde anlamış da olabilir.

Kaido : Tekniğin istenen seviyede değil
Alpamis :Luffy'nin hakisi bitmiş, Luffy denkti adamla, bir saniye önce çözse bile.

Mantıksız olan benim :hhh:
Ne açıdan yetersiz demiş onu soruyorum ben.

Bunların olduğu bölüm ağlayan sizdiniz. Bir anda denk kapışmaya başladı kral hakiyi 40 yıllık korsan gibi kullanıyor diye. Harbiden de öyle duruyor. Hiçbir belirti yok Kaido'ya kıyasla daha kötü kullandığına dair. Denk çarpışıyorlar. Kaido daha baskın gibi bir durum yansıtılmamış ikisi de uçuyorsa beraber geri uçuyor daha atakları birbirini nötrlüyor.

Hala daha işi trole vurmaya çalışıyon. :(

@Alpamis

Bence anlatmakla hiç uğraşma. Sen mantıklı bir şekilde tartışmaya çalışıyorsun ama adamların yaptıkları sadece güya dalga geçmek. Birkaç bölüm sonra haklı olduğun ortaya çıksa bile yine kıytırık bir sebep bulup ''He he haklısın ama bak yine şurda şöyle olmuş'' diye kendilerince başka sebepler bulduklarını sanacaklar. Bilmiyorum belki senin açından sıkıntı yoktur ama senin normal şekilde yazdıklarına bu şekilde cevap vermeleri (arkadaşın dahi olsa) biraz saygısızlığa giriyor. Üzülüyorum cidden. O yüzden uğraşma bence.

Güzel kardeşim, dediğini demişim zaten o yazıda. Ya vitesi artırdı teknik üzerinden ya da diğer ihtimal. Vitesi artırması daha da iyi olur. Burada dalgamızı da geçeriz diğerleri ile oyun oynamış eğlenmiş adam yerine koymamış diye.
O zaman niye anlam veremiyorsun Luffy'nin yenilmesine.

Hep Roger Beyazsakal örneği veriyorsun.

Sanki denkmişlerde,neden yenilmiş gibi konuşursan bende böyle cevap veririm.

Ne açıdan yetersiz demiş onu soruyorum ben.

Bunların olduğu bölüm ağlayan sizdiniz. Bir anda denk kapışmaya başladı kral hakiyi 40 yıllık korsan gibi kullanıyor diye. Harbiden de öyle duruyor. Hiçbir belirti yok Kaido'ya kıyasla daha kötü kullandığına dair. Denk çarpışıyorlar. Kaido daha baskın gibi bir durum yansıtılmamış ikisi de uçuyorsa beraber geri uçuyor daha atakları birbirini nötrlüyor.

Hala daha işi trole vurmaya çalışıyon. :(
Ashura'da 1 saat kalsa Kaido'yu yener o zaman Zoro, bazı şeyleri inatla anlamamaya devam et. Luffy ilk çıktığında da güzel iş yaptı sonra Kaido yakaladı. Burada da tekniğin başı bize tekniği gösteriyor ve sonra Kaido elemanı yeniyor. Tekniği her açıdan Kaido'nun gerisinde.

Hakisi bitti o yüzden yeniliyor olayına tutunmuşsun bu sefer de bahanen o olmuş, türkünü çalıp duracaksın. Hakisi bittiği için olsa Kaido, tekniğin iyiydi ama nefesin yetmedi hakin yetmedi falan derdi. Çok seviyor galiba Kaido böyle dolambaçlı yolları yerde yatanlara yıldırım yolluyor hakisi bitene tekniğin yetersiz falan diyor.

Kendi opunu çizip yazıyorsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık