Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013. Bölüm Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Verme değer yahu. Oda'nın kimseyi tatmin etmesi gerekmiyor. Kimse Oda'yı tatmin etmeye çalışıyor mu burada? Adam parasına bakar yahu umurunda mı senin tatmin olman. Şayet benim olmazdı. Okuyucular istediğin gibi bölüm çıkarmazsın ona bile bozulur herkesi tatmin edemezsin. Öyle bir yük altında idi ama artık olmasına gerek yok. Ben yerinde olsam hayatımı bundan sonrası için daha çok sevdiklerime ayırırdım niye deli gibi bu işle uğraşsın sağlığından olsun yav.:D Bir de ne için olacak? Okuyucuların tatmin olması için? Kendi kazanacağı para için ya da kendi sanatı için değil okuyucuların tatmin olması için? :D
Oda'yı biz neden tatmin etmeye çalışalım ya. Tüketici biziz o ise üretici.O tatmin etmeye çalışacak tabi ki.

Bide ben adam ara vermesin demiyorum. Hakkıdır. Sadece boş yere zamanında bu kadar uzatmasaydı. ;)

Üye silindi 1004

biz ona para kazandırmıyoruz laf etmesi gereken okuyucularda son sıradayız
Hatalısın. Bu seri bir fikri mülk ve insanlar tişörtler, figürler ve hatta oyunlar alıyor One Piece'le alakalı. Bunları yapmasak bile yine laf edebiliriz çünkü seriye buradaki herkes en az 10 harcamıştır.

en azından paranın karşılığını beklediğin için bizden çok hakkın var gibi geliyor
Öyle bir şey olmamalı işte. Ortada üretilen bir şey var, hepimiz bunu tüketiyoruz. Eleştirmek hakkımız.

Zaten buradaki çoğu kişi sağlık sorunu yüzünden ara vermesini sorun etmez. Zamanında bunları düşünüp özellikle Dressrosa'da bu kadar uzatmasaydı diyor.

Oda eminim gavaraya takmıştır durumu. Oda'nın olayı bu pek fan servisi yok içinden nasıl geliyorsa öyle çiziyor ya da çizmiyor. Umarım da çizmez. Şimdi düşündüm de Oda harbiden nasıl istiyorsa öyle çiziyor seriyi.:D
ya fanlarının beklentilerini ciddiye alan bi mangaka olsaydı WCI'da arcın karakterine pasta yaptırıp köşeye atar mıydı :d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık