Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013. Bölüm Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sözde haftalık manga takip ediyoruz...
artık yeni bölümde perospero ve marco gözüksün en azından beraber geldiklerini filan görelim. zoro ve drake queene saldırsın tmm yeter

Mangakanın günlük 20 saat çalışması benim sorunum mu ? Adam parasıyla çalışıyor istemiyorsa çalışmasın ne duyar kastınız öyle, ha dolu dolu bölümler çıkarır tr dizisine çevirmez mangasını o zaman anlarız olayı, şu haliyle her bölümü lastik gibi uzatırken ama bölüm çıkarırken çok zorlanıyor olayın motive olamıyorum.

Mangakanın günlük 20 saat çalışması benim sorunum mu ? Adam parasıyla çalışıyor istemiyorsa çalışmasın ne duyar kastınız öyle, ha dolu dolu bölümler çıkarır tr dizisine çevirmez mangasını o zaman anlarız olayı, şu haliyle her bölümü lastik gibi uzatırken ama bölüm çıkarırken çok zorlanıyor olayın motive olamıyorum.
para demek az kalır la milyon dolarlar kazanıyor.bu kadar paralar kazanıp okuyucuya birşey borçlu olduğunu hissetmesi gerekir.kishimoto ve kubo bu kadar ara vermezdi mesela.

Üye silindi 1004

Biz mi dedik ona her ark seriye 100 yeni karakter ekle diye... ?

para demek az kalır la milyon dolarlar kazanıyor.bu kadar paralar kazanıp okuyucuya birşey borçlu olduğunu hissetmesi gerekir.kishimoto ve kubo bu kadar ara vermezdi mesela.
Bir şeye de ihtiyacın yok her şeyi başarmış adam bir durup düşünür sağlığı ile ilgili sıkıntısı varsa ona göre hareket eder. O kadar gereksiz arclar uzuyor ki yani akılara zarar hem yarattığı ürünü düşürüyor hem kendisini ilginç...

Adam hasta ise de versin ya. :D

Onun dışında lastik gibi uzatması çok can sıkıcı. Kendi kendin yedi/yiyecek Oda.

Adam seni tatmin etmek zorunda da değil yav.:D Sanki bir hakkınız varmış gibi laf atıyonuz.:D Okumasan sanki çok umurunda olacak.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık