Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013. Bölüm Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eleştirmeyeyim diyorum ama anlayamıyorum.
Bu adam böyle yapacağına 6 ay gibi bir ara verip dinlense ya. 6 ay öylesine. Uzun bir süre yani. Gerekirse 1 yıl.

HxH mangakası ara veriyor bu adam mı veremeyecek? Karşı mı çıkar Jump? Sanmıyorum.

Vallahi yeni gibi olur. Biz de ne olacağını biliriz. Atıyorum 6 ay ara verse önce 3 4 ay eline kalem almaz sonra yavaş yavaş baskı olmadan çizer önden 5 6 bölüm. Hem Op sonunu da iyice netleştirir. Hikayenin varacağı noktayı bilmesi elini acayip rahatlatır.

Böyle günde 3-4 saat uyuyorum yazık bana diyeceğine kendi dahil herkes için iyi olan bu kararı alsa ya.
Togashi burada yaşadıklarını güzel bir şekilde açıklamış. Dinlenmek biraz uzaklaşmak cidden iyi gelebilir.

Mangaka'nın bir kaç bölüm önde olması muhtemelen adettendir. OP'u geçtim diğer serilerde editörler, yetkililer bazı bölümlere müdahale ediyorlardır. Yoksa elinde bölüm var diye ara vermeyecek anlamına gelmez. Hem öyle olsa bile Oda'nın aralarına yedek bölüm mü yeter? Elbet o fazla bölümler tükenir. Oda her hafta son dakika yetiştirmekle mi uğraşsın? Ne olursa olsun hazır bölüm var diye ara vermemezlik yapmaz kimse.

Mangakaların çalışma şartlarını az biraz okuyup empati yapabilme yetisine sahip olduktan sonra canı gönülden sövemiyorsun adama. Kronik sakatlığı olan futbolcunun sezon boyu oynamasını bekleyemezsin. Yapacak bir şey yok.

Oda iyi para veriyormu avukatlığı için : )

Biraz kötü yorum yapan herkese sarıyorsunda.Cidden anlamıyorum nedir bu savunma aşkınız çözemedim.Mangayı takip ediyorsan farkındasındır bu ara muhabbeti kaç yıldır devam ediyor ve son zamanlarda iyice cozuttu.Eskiden bu adam robotmuydu hastamı olmuyordu.
Ne avukatlığından bahsediyorsun? Şurada sadece bir yorum yazdım hani her negatif yorumu alıntıladığım yok. Birsürü mangakanın(en basitinden Tite Kubo) durumu hakkında yazılar okuduğum için az çok empati duyabiliyorum. Pek bilinmeyen bir mangakanın bile nefes almakta zorlanacağı yoğunlukta bir programı var. Sadece şu adamların yaşayabileceği durumları da düşünün az.

Ne avukatlığından bahsediyorsun? Şurada sadece bir yorum yazdım hani her negatif yorumu alıntıladığım yok. Birsürü mangakanın(en basitinden Tite Kubo) durumu hakkında yazılar okuduğum için az çok empati duyabiliyorum. Pek bilinmeyen bir mangakanın bile nefes almakta zorlanacağı yoğunlukta bir programı var. Sadece şu adamların yaşayabileceği durumları da düşünün az.
Öyle bir izlenim yarattın onu belirttim.Dünyada birçok meslekte olanlar Oda nın yaşadığının çok daha fazla iş yüküyle cebelleşiyor.Oda bedavaya bu işi yapmıyor sonuçta çok ciddi bir para kazancı var.Yılın yarısını ara ile geçiştiren mangakanınmı yoğun programı var? Dünya kadar para kazanıyor 1-2 tane daha yardımcımı alamıyor.Öyle bir acındırdınki adamı görende asgari ücretle haftanın 6 günü 10 saat çalışıyor zannedecek.Valla ben bile acıdım .

Öyle bir izlenim yarattın onu belirttim.Dünyada birçok meslekte olanlar Oda nın yaşadığının çok daha fazla iş yüküyle cebelleşiyor.Oda bedavaya bu işi yapmıyor sonuçta çok ciddi bir para kazancı var.Yılın yarısını ara ile geçiştiren mangakanınmı yoğun programı var? Dünya kadar para kazanıyor 1-2 tane daha yardımcımı alamıyor.Öyle bir acındırdınki adamı görende asgari ücretle haftanın 6 günü 10 saat çalışıyor zannedecek.Valla ben bile acıdım .
%100 katılıyorum ki bu adamlar araya da çıkıyorlar. her ay 1 hafta tatil alsa zaten 3 ay tatil yapıyor adam yılda. ne acıması türkiyede sabah 6 da evden cıkıp gece 10da giren var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık