Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1013. Bölüm Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yav yalancı gavad bunun elinde en az 5-6 bölüm stok vardır yalandan hastalık sebebiyle diyolar bide alt tarafı grip olmuştur Allah bilir.
Mangakaların kendilerine ayırabildiği zamanlar 1-2 saati geçmiyor. Üstüne çok az bir süre uyuyorlar. Bu adam hasta iken kendine dikkat edemeyip işine odaklanırsa gittikçe kötüleşir. Ayrıca bunun performansa getireceği eksiyi de unutmamalısınız. Az empati yapsanız güzel olur bence.

Mangakaların kendilerine ayırabildiği zamanlar 1-2 saati geçmiyor. Üstüne çok az bir süre uyuyorlar. Bu adam hasta iken kendine dikkat edemeyip işine odaklanırsa gittikçe kötüleşir. Ayrıca bunun performansa getireceği eksiyi de unutmamalısınız. Az empati yapsanız güzel olur bence.
aşırı performanslı bir manga mı var karşımızda ki performansı düşse ne olur zaten son 3 aydır ayda 2 bölüm geliyor. japonyada herkes kendine günde 1-2 saat ayırabiliyor adamlar günde 10-12saat çalışıyorlar

Eleştirmeyeyim diyorum ama anlayamıyorum.
Bu adam böyle yapacağına 6 ay gibi bir ara verip dinlense ya. 6 ay öylesine. Uzun bir süre yani. Gerekirse 1 yıl.

HxH mangakası ara veriyor bu adam mı veremeyecek? Karşı mı çıkar Jump? Sanmıyorum.

Vallahi yeni gibi olur. Biz de ne olacağını biliriz. Atıyorum 6 ay ara verse önce 3 4 ay eline kalem almaz sonra yavaş yavaş baskı olmadan çizer önden 5 6 bölüm. Hem Op sonunu da iyice netleştirir. Hikayenin varacağı noktayı bilmesi elini acayip rahatlatır.

Böyle günde 3-4 saat uyuyorum yazık bana diyeceğine kendi dahil herkes için iyi olan bu kararı alsa ya.

Eleştirmeyeyim diyorum ama anlayamıyorum.
Bu adam böyle yapacağına 6 ay gibi bir ara verip dinlense ya. 6 ay öylesine. Uzun bir süre yani. Gerekirse 1 yıl.

HxH mangakası ara veriyor bu adam mı veremeyecek? Karşı mı çıkar Jump? Sanmıyorum.

Vallahi yeni gibi olur. Biz de ne olacağını biliriz. Atıyorum 6 ay ara verse önce 3 4 ay eline kalem almaz sonra yavaş yavaş baskı olmadan çizer önden 5 6 bölüm. Hem Op sonunu da iyice netleştirir. Hikayenin varacağı noktayı bilmesi elini acayip rahatlatır.

Böyle günde 3-4 saat uyuyorum yazık bana diyeceğine kendi dahil herkes için iyi olan bu kararı alsa ya.
mangayı bilmem de animesi sezon sezon olsa manganın suratına bakmaz kimse. hikaye iyi animasyonu da iyi olursa en iyi animeler arasına girerdi. zoro 3 dakika boyunca ok karşıladığında insanın bidaha bakası gelmiyo ki bu forumda izleyen sayısı azdır zaten.

• Like
Tepkiler: Lmw
Oda iyi para veriyormu avukatlığı için : )

Biraz kötü yorum yapan herkese sarıyorsunda.Cidden anlamıyorum nedir bu savunma aşkınız çözemedim.Mangayı takip ediyorsan farkındasındır bu ara muhabbeti kaç yıldır devam ediyor ve son zamanlarda iyice cozuttu.Eskiden bu adam robotmuydu hastamı olmuyordu.

Geçen hafta ara yok denmedi mi? Eğer öyleyse bu hafta yayınlamaları gerekirdi. Eldeki bölüm bitmemiştir.

3-5 bölüm önden göndermesi gayet doğal, gördüğünüz renkli cover kapakları bile aylar öncesinden çiziliyor. Burada maalesef yoruluyor o da insan duyarı kasmak biraz saçma gibi, üstünden kalkamayacağı şeye atlamamalı o zaman insan mantığa göre. Örneğin siz tıp mesleğini zorluğunu bile bile seçseniz ve sonra "ya bu işte kan var insan hayatı var o var bu var." diyerek bahane etseniz nasıl saçma olursa bu işte öyle. Ha tabii burada Oda'yı robot olarak görmüyorum sadece bu yorulma kendine zaman ayırma olayını fazla abartıyorsunuz gibi geldi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık