Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1012: Kaşıntı

Sizce bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    232
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanırım denjiro big mom korsanlarını karşılıyacak çünkü kınların olmadığı tek yer onların yanı gibi
Kin ve kiku kanjuroya
Raizo fukurokujuya
Neko peros reise
İnu jacke
İzo kawamatsu ana meydana gidiyor
Sizce?

Orada şöyle bir durum sezdim yanılıyor da olabilirim.

Nasıl ki Nami çocuğa vuruldu diye Ulti'ye kafa attıysa.
Ulti de çocuk olarak gördüğü page one'a vuruldu diye Bigmom'a kafa atıyor.
Fark şu, Nami'nin biraz da olsa Ulti'yi yenme şansı var. Ulti'nin Big Mom'u yenme şansı... ile başlayan bir cümle kurmaksa Big Mom'a hakaret.
Ulti için rakibin kim yada ne olduğunun önemi yok.Prensip meselesi.Laboon gibi dağa taşa vuruyor kendini ben fark göremedim. :)
Yok işte, bu bakımdan Ulti'yi gömüyordum ben. :d

Yalnız Kınların yapacağı dövüşlerin hepsi efsane olacak gibi. Kiku vs. Kanjuro, Inuarashi vs. Jack, Neko vs. Pero, Raizo vs. Fukurokuju... İhanet, nefret, vahşet ne ararsan var. Daha eşleşmeyenler de var. Eğer cidden Kanjuro'yu Kiku halledecekse, Kinemon kiminle dövüşecek cidden merak ediyorum. Wano arkının ana karakteri Kinemon'a efsane bir dövüş hazırlayacaktır Oda.

Zoro ne yaptı ozaman? Dediğine göre çatıya Emma çıktı herhalde :ehe:
Valla Zoro'nun yaptıklarını hepimiz okuduk. Sanji 4 kisiyide bandajlamak zorunda kalabilirdi yani.

Enma'lı sahnelerin hepsini Enma'sız haliylede karşılaştırıyorum bir iki durum dışında hiç sırıtmıyor ama Stealth Black yerine Sanji'yi koyunca aynı şey söz konusu değil. Hepsinde sırıtıyor :(

One Piece'mi okuyoruz Sanji'nin zırhlı maceralarını mı :s

Yalnız Kınların yapacağı dövüşlerin hepsi efsane olacak gibi. Kiku vs. Kanjuro, Inuarashi vs. Jack, Neko vs. Pero, Raizo vs. Fukurokuju... İhanet, nefret, vahşet ne ararsan var. Daha eşleşmeyenler de var. Eğer cidden Kanjuro'yu Kiku halledecekse, Kinemon kiminle dövüşecek cidden merak ediyorum. Wano arkının ana karakteri Kinemon'a efsane bir dövüş hazırlayacaktır Oda.
Kin'emon sağlam bir dövüşü hakediyor ama dövüşeceği doğru düzgün kimse neredeyse yok.Bir ihtimal Smoothie ile dövüşebilir.

Ben anlamıyorum ağa şimdi ne diye yamato çatıya çıkıyor? Belli zaten ne olacağı dövüşe bakacak ağzı açık şekilde" birbirine değmiyorlar bile" diyip tekrar aşağı inecek.:bilmem:
Harbiden meyvesi byakko çıkarsa japon mitolojisindeki ejderha vs beyaz kaplan dövüşü olur. “Canavarların kralı” lakabı için yapılan bi dövüş o da. Mangaya uyarlarsak canavar korsanları yamato’ya kalacak belki de. Yarısı bizden oldu zaten.

Oda kısa geçiyor genelde Luffy dışındakileri. Potansiyeli var tabi ama çok umutlanma be Kurorom!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık