Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1012: Kaşıntı

Sizce bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    232
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro ashura’yı açtıktan sonra kolları açık düşmüş yere :respect: hiç güleceğim yoktu.

sanji’nin yerinde olsam zoro’yu hazır şekli itibariyle müsaitken silah olarak kullanırdım:ehe:

Oda'nın amacı Sanji'yi öldürmek mi acaba? Black Maria tarafından yakalanınca şiddete maruz kaldı çarmıha gerildi. Bu bölüm büyük bir haç taşıyor.

Oda yoksa Goda mı? Sanji'yi göğe mi yükseltecek?

O gidene kadar Nami olayı bağlayacak zaten.

Yedi. Ama şimdi Kaido'yu devirecek. Eninde sonunda senaryo ona gülecek. Ne kadar saçma atar yaparsa yapsın bu değişmeyecek. Ama Ulti'nin her an pekmezi akabilir.
Sen bu işe senaryo ona gülecek diye açıklayıp Luffy o seviyedeyken Kaido'dan tek yeme mantıksızlığını halı altına itelersen büyük çelişki içine girmiiş olursun yalnız. Bu Ulti Luffy'ye dahi atar yaptı. O Luffy yeter lan ben senle mi uğraşacağım dese zaten pekmezi akacaktı.

Sen bu işe senaryo ona gülecek diye açıklayıp Luffy o seviyedeyken Kaido'dan tek yeme mantıksızlığını halı altına itelersen büyük çelişki içine girmiiş olursun yalnız. Bu Ulti Luffy'ye dahi atar yaptı. O Luffy yeter lan ben senle mi uğraşacağım dese zaten pekmezi akacaktı.
Konunun bunla alakasını anlayamadım. Ulti yapınca salaklık Luffy yapınca ooo yonkouya gider yaptı oluyor. Luffy'ninki de salaklık çünkü biz bilsek de kendisi bilmiyor ana karakter olduğunu ve ölmeyeceğini. Ya da ikisi de salaklık değil. Hangisini beğenirsen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık