Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1010 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro çok ağır yaralandı lufyye bile bakamadı Kaidoyu döverken.Anca Marconun alevi iş görürse ayilir.

Beni merak ettiren Kid oldu neler yapacak göreceğiz.İyi bir vs olur hünerlerini görelim bakalım

Zoro aşağı katlara iner law ile. Marcoyu görürler marco zoronun halini görür ve yardim etmek ister. Ancak kingi tutuyordur. Chopperde queni tutuyordur.
Law kingi ona bırakmalarını ister ancak law kendisininde kötü olduğunu söyler bu sebeple sadece kısa bir süre tutabileceğini söyler . Marco zoroyu iyileştirmem için yeter der.
Tam alevleri kullanmaya başlarken zoro :
Evet epey iyileştim artık devam edebilirim der.
Law Marconun gücüne şaşırır.
Ancak marco içinden , daha gücümü kullanmaya bile başlamadım der .
Sonra gülümser.

Zoro düştü ancak Law hala savaşabilecek durumda. Ya Luffy'i dinlemeyip sadece Zoro'yu aşağı ışınlayacak kendi dövüşmek için kalacak ya da bir sabaody güzellemesi geliyor. İlk Kid/Killer pasificta dövüşünü başlatmıştı sonra Law dahil olup beraber yenmişlerdi. Burada da aşağı inecek olursa bence Kid'in yanına yardıma gider.

Marco da muhtemelen yatırımını Zoro'ya yapacak. Meyvesini uyandırdığını söyleyecek. Bu uyandırma ile seni tamamen iyileştirebilirim ama 1 kaç saat dinlenmem lazım diyecek. Zoro'yu iyileştirip Kingin önüne sürecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık