Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1010 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido kale içinde işlerin iyi gitmediğini ve savaşı kaybedeceğini anlayacağı zaman büyük ihtimalle adayı aşağı birakicak Luffy nin tüm arkadaşlari telef olsun diye.Ozaman kurtar bizi Luffy dicekler ama olaya tabi Momonun meyve gücü devreye giricek gibi taşıyıcı dumanlar iş görecek.Luffyde herhalde son darbede aya gönderir malum Wanonun ? sembolü çok meşhur.Enelle oturup çay içsinler.

Şahsen kaidonun adayı taşımada güç harcadigini sanmıyorum.Bu dumanlar meyvesinin yeteneği güç harcamıyordur.

Adaya birilerinin vardığını sanmıyorum ayrıca.Adada bir değil 2 Yonkou var.Sakazuki wanodaki olaya hiç alaka göstermedi bilâkis wanodan çekiniyor göründü.CP0 da anlaşma yapmaya geldiler gibi gözükmekte.Savasi samuraylarin kazanacağını düşünmüyorlar.Hic ihtimal vermiyorum.Ha çakal Teach bize ekmek cikarmi diye gelirse o başka sonuçta meyve çalma hırsızlığında uzmanlastilar.

Teach Luffy gibi olmadıgi için ondaki haki eksikliğini yerine meyve gücü alarak güçlendi.Ben Luffynin öğrendiği hakinin aynısıni Teach hiç yaparken görmiyecegiz bundan çok eminim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık