Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1010 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ana karakterin ölümüsüz olduğunu ve bir şekilde devam edeceğini bilerek yorumlayacaksak işimiz var. Keşke Zoro da bunu bilseydi, garibim boşu boşuna yaralandı.

Ben karşılıksız demedim ki. Luffy bir kaç kez tabutluk oldu. Bu gerçeği belirtmek istedim.
Aynı şey zaten Zoro içinde geçerli Law mesela Zoro'yu kurtarmasa Zoro ölecek miydi? böyle böyle gider işte liste.

Bu arada Kaido yalnız kaldı. Tüm tayfasının yenildiğini öğrenince ne yapacak ki başkentte. Muhtemelen tek başına bir şey yapamayacağı için Wano'yu yenilmese de terk edecek. Sonuçta fabrika kalmadı. Fabrikaları kuracak ve çalışacak adam da yok. Kendi adamları da queenin saçmalığı yüzünden taraf değiştirdi. Akıllı bir adam geri gider. Sonuç olarak kendisi yenilmese de wanodan çekileceği yani wanoyu terk edeceği için ittifakımız kazanmış olacak. Üstelik 2 yonkouya karşı kazanmış olacak. Tüm dünya ciddi şekilde bunu konuşacak. Önce Bigmomı yendiler diye duydular. Şimdi de bigmom ve kaidou ittifakını yendiler diye duyacaklar.

Beyler bayanlar. Karşınızda One piece tarihinin en acemi olup da en güçlü ittifakı duruyor :cool:

Nedense bu sefer luffy iyi dövüşecek ama okadar yaralamasına rağmen Kaidoyu indiremeyecek gibi hissediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık