Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1010 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bana göre luffy hayranları çocuk yaşları 15 i geçmemiş, çünkü herzaman söyledim gene soylicem luffy özenti bı karakter her yerinde alıntı ve esinlenilmiş var dragon ball dan. Dresrosa arc n da Muten roshi ye benzemesi, vites, vites yükselmesi, heryeri kopyala yapıştır ve tamamen çocuklara yönelik saçma sapan karakter. Yaşı benim gibi 30 u geçmiş kimse bu karakteri savunmak yada sevemez çünkü aşırı çocuksu ve aşırı aptal herşeyi şansa dayali. Luffy sevenler bunun farkına varsın bı zahmet
Olmadı reis. Kaptanımıza laf söylemek yok.

Kid işin gırgırında Law desen kaçak dövüşüyor. Luffy ve Zoro da olmasa aksiyon göremiyeceğiz. Bu bölüm ile birlikte Luffy bir eşiği daha aşıyor ve Yonkou seviyesine adım atıyor.Ancak yıkıcılık bakımından hala Gear 5 e ihtiyacı var gibi.
Base luffy bile kaido'yu metrelerce uçuruyor. Şunu G2-G3'e eklese katliam yapar. Tek sorun tektiğin çok haki tüketip, luffy'nin pilini bitirmesi olur.

Bana göre luffy hayranları çocuk yaşları 15 i geçmemiş, çünkü herzaman söyledim gene soylicem luffy özenti bı karakter her yerinde alıntı ve esinlenilmiş var dragon ball dan. Dresrosa arc n da Muten roshi ye benzemesi, vites, vites yükselmesi, heryeri kopyala yapıştır ve tamamen çocuklara yönelik saçma sapan karakter. Yaşı benim gibi 30 u geçmiş kimse bu karakteri savunmak yada sevemez çünkü aşırı çocuksu ve aşırı aptal herşeyi şansa dayali. Luffy sevenler bunun farkına varsın bı zahmet
Beni/bizleri genç bulman her ne kadar beni mutlu etse de çok da önemi ve ciddiyeti olmayan bir kurgudaki kurgusal bir karakter üzerinden böyle büyük karakter analizlerinden biraz uzak durmak lazım sanki cane. :bilmem:

Law'ın durumunda yapıyorsun bunu Law, Luffy'nin yenildiği zamandaki kadar hasar almış ama gördüğün gibi hala bilinç dışı değil. Ama aynı pozisyonun aynı açılarla aynı şekilde olmaması halinde kabul etmeyeceğini gösteriyorsun haliyle, aynı şeyleri ben de yapabilirim.

Mesela Kaido vs Luffy, 1v1 olayı bitmiştir çok net çünkü Kaido kalıcı hasar aldı gayet mantıklı değil mi :bilmem:
Almış değil işte. Ben özellikle kafaya diye boşuna belirtmedim bunu Ferit.

O yüzden o konuya girmeyecegim. Şahit olarak tuttuğumuz arkadaşlsr çıksın desin. Bu gibi durumları öngördüğüm için özellikle nasıl alınması gerektiğini ince ayrıntısına kadar açıkladım.

Bir çok şeye açıklık geldi. Wano öncesi Zoro komutan seviyesi değil. Luffy dahs guclu dönmüş. Zoro'nun sakladığı pek bir şey yoktu.

Luffy de keza G4 kozu ile gelmişti. Luffy boşuna o kadar dayak yemesi eksiklikler şimdi kapanıyor.. Zoro da daha farklı bir şekilde Wano'da Komutan seviyelerine çıktı. Bu son bölümle de sağ kol seviyesine girecek seviyededir neredeyse.

Boşuna haki olumcul savaşlarda çiçek açar denmiyor.

@Alpamis'a takılmak hariç şuan daha önce de yazdığım gibi kimse karışmadan bitirirse dövüşünü 1v1'de aldı derim, yonkou gücünde de olur :a:

Sadece işi pisliğe vurmak istersek çok şey yazılabiliri göstermeye çalışıyorum xD
Bu arada şunu da söyleyeyim. Tüm power-up lara rağmen Luffy'nin almaması gerek dedim. Ama Luffy'nin ayna kırması gibi bir durum var. Bölüm çıksın anlarız. Luffy ben alırırım diyorsa alacaktır. Umarım birileri tekrar yardıma gelir. Yoksa sadece @Alpamis değil bir çok okur Luffy artık imparator seviyesi der.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık