Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1010 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bana göre luffy hayranları çocuk yaşları 15 i geçmemiş, çünkü herzaman söyledim gene soylicem luffy özenti bı karakter her yerinde alıntı ve esinlenilmiş var dragon ball dan. Dresrosa arc n da Muten roshi ye benzemesi, vites, vites yükselmesi, heryeri kopyala yapıştır ve tamamen çocuklara yönelik saçma sapan karakter. Yaşı benim gibi 30 u geçmiş kimse bu karakteri savunmak yada sevemez çünkü aşırı çocuksu ve aşırı aptal herşeyi şansa dayali. Luffy sevenler bunun farkına varsın bı zahmet
toplumun sınıflandırmalar yapması, bir şablona koyması, bir şeyleri yakıştırması ya da kısıtlaması leş bir şey. kaç yaşımda, neyi, nasıl seveceğime kendim karar vereceğim. hadsizlik.

@RedTeroR
Yalnız Zoro o halde olmasına rağmen muhtemelen yapıp yapabileceği en güçlü saldırıyı yapmıştır. OP ve türevi serilerde ağır yaralı ve zirve anlarda hiç çıkaramadıkları gücü çıkarıyorlar, ki zaten h.haki açmış farkında olmadan.
Ben de öyle düşünüyorum belki yaralı olmasa o modda daha fazla kalırdı ama güç olarak eksiği yoktur.

Janjanli V2 dediğin zaten kral haki. Konu açtım bir bak istersen.
Sanmıyorum, ayrı bir konsept olacak ikisi. Yamato bildiğin kara yıldırım kullanıyor saldırılarında, kendi kendini kurtarırdı janjanlı v2'den ayrı bir konsept olsa. Netleşsin de görelim diyorum. Fatihin iradesi kişileri sadece güçlendirmiyor hızlandırıyor gibi de duruyor, kabadayı emminin açıklamalarında buna ithafen bir şey göremedim.
Şu an tek beklediğim şey fatihin iradesiyle hızlandırılmış Snakeman görmek.

@RedTeroR
Yalnız Zoro o halde olmasına rağmen muhtemelen yapıp yapabileceği en güçlü saldırıyı yapmıştır. OP ve türevi serilerde ağır yaralı ve zirve anlarda hiç çıkaramadıkları gücü çıkarıyorlar, ki zaten h.haki açmış farkında olmadan.
Mesele saldırı gücünün eksikliği değil tek atımlık canının kalmış olması. Modu daha uzun tutabiliyorsa ve harap halde olduğu için tutamadıysa daha fazlasını yapma şansını kaybetmiştir bu durumdan ötürü. Bir kaç kalıcı kesik daha atardı belki. Daha ciddi yaralama şansı olabilirdi. Belki de çok yaralasa Luffy'nin zaferi tatmin edici olmayacaktı. Onun için senaryo böyle çizilmiş olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 44)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık