Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1010 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gear 4 dediğin şey aynı karakter. Armament seviyesi aynı, acıya dayanma seviyesi aynı. Karnı şişiyor, kolu şişiyor oraları gelen saldırıdan az hasar yiyor. Kafa aynı kafa.

Burda alpa dahil bir sürü luffy’ci hatırlıyorum ben doğrudan o balyozu yemeseler kalkarlar ayağa diyen. Yeni bişey değil ki zaten hazırdı çoğu kişi buna.

Yav law’ı geçtim. Biz kinemon’u gördük balyoz yedi hala luffy’le konuşacak haldeydi. Direk suratına thunder bagua yiyen yok. Sadece luffy değil Oden de arkadan kafasına yediğinde mahvoldu.
Kafaya Thunder Bagua Kral Hakiki tam yedi. Böyle saldırı yediğini gördüğümüz kimse yok. Hala algı peşindeler.:(

Biraz kesin konuşma gibi olacak lakin, Luffy vs Kaido'nun son raundu olacak bu. Başka bir raund olmaz. Nedeni de ortada Luffy aldı power-up kelebek gibi uçup arı gibi dalacak.

Luffy şuan bayılmaya kaido’dan daha yakındır belki de. Çocuk iki kere kendini kaybetti, ciddi yaralar aldı bu güce çıkana kadar.

Son round’un şimdi başladığını varsayarsak bence de 1 vs 1 kazanmış olur. Kata vs luffy’nin son round’undan pek farkı olmaz bunun. Ama kazanacağını sanmam. Bişeyler daha olur.
Luffy başkaları araya girmeden kazansın 1v1'de kazanmış sayarım :good:

Çok keyifli bir yazı olmuş ellerine sağlık. Katakuri'nin şu saldırıyla Luffy'nin elini yakmasının içten patlamalı hakiye benzer bir teknik olduğunu düşünüyordum hep, şimdi düşündüm de Kata'da da kralın hakisi vardı
O çarpmışma efektleri, direkt silahtan ya da elden taşan haki mevzusu başka. Yani kral hakili olduğunu anlamamız için taşan koka en iyi örnek sanırım.
Bulmaya üşendim şunu atayım. Katanın da yapabilmesi şaşırtmaz. Hem adamda da haoushoku var.

Silinmiş Üye

Biraz kesin konuşma gibi olacak lakin, Luffy vs Kaido'nun son raundu olacak bu. Başka bir raund olmaz. Nedeni de ortada Luffy aldı power-up kelebek gibi uçup arı gibi dalacak.
Son raunda olacagini sanmiyorum, diger taraftan koca ana buyuk bi saldiri yapip herkesi asagi kata ceker diye dusunuyorum.

Herkes ağır yaralar aldı bundan sonra büyük ihtimalle Luffy vs kaido birebir görecez. Kidd de kralların hakisi var ama kullanmayı daha bilmiyor kulansaydı big momı biraz oyalayabilirdi

Bulmaya üşendim şunu atayım. Katanın da yapabilmesi şaşırtmaz. Hem adamda da haoushoku var.
Bu tam olarak taşan haki değil bence, çünkü çarpışma sonucu çıkan haki muallak. Tam olarak kral haki saymam ben onları. Direkt elden ya da silahtan böyle taşa taşa gittiğini görmem lazım. Yoksa bunu Yamato'da yapıyor, onu da kral haki saldırısı yapıyor sayabiliriz böyle çıkarsa.

Kid ve Killer napabilecek o merak konusu, zannetmiyorum Big Momu alabilsinler. Big Mom ponenin üstüne konup Kaidoya vurur belki arc sonu. Prometheusun isteği merak konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık