Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1010 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Balyoz tam oturmuyor onu dedim. Haki vurdu zaten. Luffy mesela kafaya ikinci kez Thunder Bagua yediğinde geleceği görüp sıyrılmıştı. Meğer balyoz vurmamış haki vurmus. O yüzden kaçamamış. Tam erisiminden kacamamıs yine de kafaya tam almaktan kurtulmuş.

Buradakiler de o tarz.

Oysa Ragnarok doğrudan yiyor. H.haki olsun balyoz olsun. Kaido ölmesini bekliyor. Boşuna değil.

Ferit Zoro'yu bıraktın Law'a sarıldın.:( Kabul et de gözüm açık gitmeyeyim.
Luffy atağın geldiğini gördü kendini elleri ile korudu buna rağmen saldırıdan sonra bilinçsiz bir süre yattı tabi sağlam saldırı yedi işin o kısmı ayrı. Law'a sarılma falan yok, olan şeyi söylüyorum, balyoz tam oturmuyor nedir ya ? Neyse tamam :ehe:

Law iki darbe yemiş balyozdan iyi dayanmış, ben biri düz balyoz yiyince dayanamaz diye düşünüyordum. İkinciyi savunmuş kılıçla sanırım ama Roger, Oden mevzusu gibi akış vurmuş. Bu poşetten dayanmasını beklemezdim Kaido saldırılarına.
Kılıcını göremedim ben ? Zoro'ya da Law'a da çok sağlam vuruyor ve Law'a vurduğunda iyi kan akıtmış kılıç önünde olsa Law'ın kılıcı baya uzun bu belli olurdu gibi ben mi atlıyorum kılıcı ?

Bu B. Hakili saldırı katakuri tarzı savunmalara karşı çok iyi. Yandın yavrum Akainu ? gerçi zaten yanıyor yohohohoho

Luffy atağın geldiğini gördü kendini elleri ile korudu buna rağmen saldırıdan sonra bilinçsiz bir süre yattı tabi sağlam saldırı yedi işin o kısmı ayrı. Law'a sarılma falan yok, olan şeyi söylüyorum, balyoz tam oturmuyor nedir ya ? Neyse tamam :ehe:

Kılıcını göremedim ben ? Zoro'ya da Law'a da çok sağlam vuruyor ve Law'a vurduğunda iyi kan akıtmış kılıç önünde olsa Law'ın kılıcı baya uzun bu belli olurdu gibi ben mi atlıyorum kılıcı ?
İlk yediği darbede yok, ikinci yediği darbede önünde tutmuş gibi. Roger-Oden olayına benzettim.

Dof levelında bir adama dayanmak ile Kaido'ya dayanmak arasında sağlam fark var bence G4'e tek atan adam ile G4'ü gıdıklayamayan adam var :D
Gear 4 dediğin şey aynı karakter. Armament seviyesi aynı, acıya dayanma seviyesi aynı. Karnı şişiyor, kolu şişiyor oraları gelen saldırıdan az hasar yiyor. Kafa aynı kafa.

Burda alpa dahil bir sürü luffy’ci hatırlıyorum ben doğrudan o balyozu yemeseler kalkarlar ayağa diyen. Yeni bişey değil ki zaten hazırdı çoğu kişi buna.

Yav law’ı geçtim. Biz kinemon’u gördük balyoz yedi hala luffy’le konuşacak haldeydi. Direk suratına thunder bagua yiyen yok. Sadece luffy değil Oden de arkadan kafasına yediğinde mahvoldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık