Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1010 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dayak yer, yerersiniz. Dayak atar yerersiniz. Boş konuşuyor der yerersiniz. Bomba sözler eder yine yerersiniz.

Bu çocuk size yaranamaz. Sevmiyorsanız sevmiyoruz diyin zorlamayın.

Luffy fanı olmak zordur karşına tüm haterlarını alırsın ama Luffy haterı olmak daha zordur karşına Luffy'i alırsın.
Seni gaza getirmek için yazıyorum bunları, oyu Luffy'e verecem bile dedim daha ne yapalım geçen bölüm Zoro'ya oy attın mı mesela ?

Amiraller dövüştü mü ada iklimi değişiyor. Wb dövüştü mü yer gök sallanıyor. Ulan Dof bile koca şehri harabeye çeviriyor. :/ Hal böyleyken Kaido'da hala görmediğimiz şey olduğunu düşünüyorum ister istemez. Olm Luffy çok pis taşa vurdun baltayı yeminle.
Kaido ve Linlin uyanış göstermedi.Göstermeleri lazım.

Dayak yer, yerersiniz. Dayak atar yerersiniz. Boş konuşuyor der yerersiniz. Bomba sözler eder yine yerersiniz.

Bu çocuk size yaranamaz. Sevmiyorsanız sevmiyoruz diyin zorlamayın.

Luffy fanı olmak zordur karşına tüm haterlarını alırsın ama Luffy haterı olmak daha zordur karşına Luffy'i alırsın.
Tam ss lik yorum.

Bu arc haki temelli oldu Luffy için karşısında ki rakipte fiziksel özellikle dövüşen biri olduğu için. Daha kaç arc olur bilmiyorum ama son dövüşü muhtemelen meyve temelleri üzerine olur. Karasakala saklıyor meyvelerin sırlarını Oda. Luffy orda uyandırır meyveyi çünkü karşısında 2 meyveli bir azmanat gelicek.

Yav beyler ciddi ciddi Zoroya ölümsüzlük ameliyatı gelebilir. Adam zaten gebermek üzere. Üstüne bir de hakke yedi. Law, Zoro'nun kendi planı yüzünden öleceğini düşünüp hayatını kurtarmak için ölümsüzlük ameliyatı yapabilir. Ona yapmazsa luffy yukarıda zaten ölümün eşiğinde kalacaktır gider ona yapar.

Yav beyler ciddi ciddi Zoroya ölümsüzlük ameliyatı gelebilir. Adam zaten gebermek üzere. Üstüne bir de hakke yedi. Law, Zoro'nun kendi planı yüzünden öleceğini düşünüp hayatını kurtarmak için ölümsüzlük ameliyatı yapabilir. Ona yapmazsa luffy yukarıda zaten ölümün eşiğinde kalacaktır gider ona yapar.
Zoro prometheus’u tutarken ölse law’ın planı için ölmüş olurdu. Git 2 yonkounun saldırısına kafa at diyen law değildi ki zoro manyağı kendi yaptı onu :D

Zoro prometheus’u tutarken ölse law’ın planı için ölmüş olurdu. Git 2 yonkounun saldırısına kafa at diyen law değildi ki zoro manyağı kendi yaptı onu :D
Law'ın bahsettiği plan, Punk hazard dan beri planladığı Kaidoyu indirme planı yani gerçekleşen olayların tamamı. Burda asıl ameliyatı Luffy için kullanacağı yüzde 90 filan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık