Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1010 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Acayip gazladı spoiler çok iyi bölüm yıllardır konuşulan Zoro'da ki h.haki , Zoro'nun yara vermesi, Luffy'nin üst seviye adamların tekniklerini öğrenmesi falan off offf yani. Hatta sonda ki Luffy'nin sözü falan müthiş tek sorun dışında. Luffy tek yemeyeydi bari eskiden ya. Tek yememiş olsa ben bunlara okeydim ya. :( Ama napiim çok iyi bölüm onu da görmezden gelicem. :D

Amiraller dövüştü mü ada iklimi değişiyor. Wb dövüştü mü yer gök sallanıyor. Ulan Dof bile koca şehri harabeye çeviriyor. :/ Hal böyleyken Kaido'da hala görmediğimiz şey olduğunu düşünüyorum ister istemez. Olm Luffy çok pis taşa vurdun baltayı yeminle.
Yamato da dalacaktır. Etkisi olmasa bile önemli bir anda çıkmasını bekliyorum.

Ayrıca Zoro yara açsa da keşke başkentte yapsaydı. Ryuma'nın yaptığı gibi. Law ve Zoro aşağı inmek yerine bekleyebilirler çatı katına yakın bir katta. Ki aşağı kat baya kalabalık.

Bu bölüm yonkouların kral haki ile amirallerin meyvelerine karşı rahat savunma ve saldırı yapabileceklerinin bir işareti oldu. Yonkou>Amiral için artı olarak yorumlanabilir.

Yamato da dalacaktır. Etkisi olmasa bile önemli bir anda çıkmasını bekliyorum.

Ayrıca Zoro yara açsa da keşke başkentte yapsaydı. Ryuma'nın yaptığı gibi. Law ve Zoro aşağı inmek yerine bekleyebilirler çatı katına yakın bir katta. Ki aşağı kat baya kalabalık.
Çatı kata yakın bir katta demek :D Luffy pişirsin zoro yesin yani. Sonra da Zoro > Luffy

Bu durum sadece beni mi rahatsız ediyor? Bu güç artışı mantıklı mı sizce? Luffy 1 ayda yc1likten kaidoyla 1 vs 1 atabilecek seviyeye ne zaman geldi? Ya da Zoro bunları yapabileceğine dair bir şey göstermiş miydi şuana kadar? Bu son 2 bölümde gösterilen şeyler çatıya çıkmadan önce yaşananlara göre fazla uçuk değil mi?
Fazla uçuk olan şey Op'ta mantık aramak be:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık