Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1010: Fatihin Hakisi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    412
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok yazdım peş peşe ama güzel bölüm olunca duramıyor insan .

Son olarak arcın asıl rakibi kaidoya kid killer falan zarar vermedi law da zarar verdi sayılmaz . Sadece kınların ve luffy ile zoronun yıpratması güzel oldu bence . İlk başta kid killer boş diye düşündümde şimdi düşününce böyle daha güzel onlarıda bu düşünceden dolayı etkisizmiş gibi gösterdi kaidoya karşı. Şimdi big moma karşı baya show yapar onlarda bm yenilmezsede ki aynı arc 2 yonko düşmez zaten
Dostum şu adamlar iki imparatorun düşmesi imkansız dediyse düşer güven bana.

Bilmem kaç sene önce yaptığım ve şu anda adını bile hatırlamadığım bir hesapta kral haki uyanır aga demiştim. Vay be 10 yaşındaki ben de baya güzel teori çıkartmışım.

Luffy'nin yıllar alacak güçleri 1 ay içinde öğrenmesi. Öğrenmekle kalmayıp, dayak yerken öğrendiği rakibini o şekilde yenmesi inanılmaz göze batıyor.
Bunu kendine yakın güçteki kişilere karşı yapsa yine tamam derim. Kata'da bile zor içime sindi. Hadi dedim, eğitimin meyvelerini toplamış olsun. Onca antreman, kas hafızası misali, şimdi devreye girsin. Geleceği görebilsin.
Ancak bu durum yonkounun karşısında olunca saçma sapan bir boyuta girdi. 1 ay önce Cracker'ın bisküvileriyle zor başederken; şimdi Kaido'ya speedblitz atıp, saldırısını bloklayıp, karşı hamle yapıyor ve yere seriyor.

Luffy'nin yıllar alacak güçleri 1 ay içinde öğrenmesi. Öğrenmekle kalmayıp, dayak yerken öğrendiği rakibini o şekilde yenmesi inanılmaz göze batıyor.
Bunu kendine yakın güçteki kişilere karşı yapsa yine tamam derim. Kata'da bile zor içime sindi. Hadi dedim, eğitimin meyvelerini toplamış olsun. Onca antreman, kas hafızası misali, şimdi devreye girsin. Geleceği görebilsin.
Ancak bu durum yonkounun karşısında olunca saçma sapan bir boyuta girdi. 1 ay önce Cracker'ın bisküvileriyle zor başederken; şimdi Kaido'ya speedblitz atıp, saldırısını bloklayıp, karşı hamle yapıyor ve yere seriyor.
Uzun zamandır bunların olmasından korkuyordum ve yaşıyoruz şu an.Koskoca yonkou dediğimiz karakterleri bizimkiler karşısında zorla kanırtarak yenilmelerini sağlamak için her türlü aptalca mantık dışı yollara başvurdu.Durduk yere devasa power up ları oldu bittiye getiriyor.Zaten bunları yapması lazımdı en başında kurduğu düzeni anca böyle sıvayabilirdi.Manga içerisindeki mantık düzeninin bile içine etti Oda.Neyse şu mangayı bitirsede kendide bizde kurtulsak.

Yok işte aslında sıkıntı baştan böyle yapması lazımdı ki mantıklı olanda bu ağa sen hiç yirmi yıl antrenman yapıp usta olan birini gördün mü ? Asıl olması gereken şey bu çıkıp böylelerinin içine luffyi koyacak dayak yedirte yedirte öğretecek olayı gerçek hayatta da böyle ben sana biyolojiyi kan almayı falan kırk yıl boyunca anlatayım sen kendin görüp yapmadıktan sonra gidip o kanı alamazsın.
Çok fazla anime/manga okuyup izleyince normal olan şeyler anormal görünüyor:hhh:

Yok işte aslında sıkıntı baştan böyle yapması lazımdı ki mantıklı olanda bu ağa sen hiç yirmi yıl antrenman yapıp usta olan birini gördün mü ? Asıl olması gereken şey bu çıkıp böylelerinin içine luffyi koyacak dayak yedirte yedirte öğretecek olayı gerçek hayatta da böyle ben sana biyolojiyi kan almayı falan kırk yıl boyunca anlatayım sen kendin görüp yapmadıktan sonra gidip o kanı alamazsın.
Çok fazla anime/manga okuyup izleyince normal olan şeyler anormal görünüyor:hhh:
İlla gerçek hayattan örnek vereceksek, dünyanın en iyi mma dövüşçüleri yılların çalışmasıyla gerçek potansiyellerine ulaşırlar. 1-2 yıl içinde kesinlikle olmaz. Elit seviye bjj, judo, kickboks yıllar alır.
Hani sadece güçlenmekten bahsetmiyoruz. Serinin zirve gücüne karşı onca darbeden sonra, saldırısının önünden resmen ışınlanıp karşı saldırı yapmasından bahsediyoruz.

Adamın kolu uzuyor, diğerleri ona buna dönüşüyor sizin taktığınız şeylere bakın. Shonen bu normaldir .Luffy her zaman dövüş içinde gelişti. Ta Kaptan Kuro'dan beri. Hadi onu geçtim böyle düşünüyorsanız Crocodille'de bıraksaydınız seriyi. Oradan beri her dövüşte çok fazla güçleniyor zaten. Lucci, Moria , Kraker, Katakuri vs... Luffy bu normal. Eğer Zoro kral hakisini direkt kullanıp indirseydi Kaido'yu o zaman sıkıntı vardı. Luffy'nin gelişimi bu zamanki olay örgüsü ve mantığına aykırı değil bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık