Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1010: Fatihin Hakisi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    412
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bulutların olayı ne acaba? Linlin'in işi mi? yoksa adaya bir başka biri mi geliyor? En son hava böyle bozuk olduğunda Dragon geliyordu ama ihtimal vermiyorum. :D

Linlin havanın dengesini bozabilecek bir gücü var mıydı? Hatırlayamadım.
Bulutlar herhalde luffynin yeni aldığı powerup ile o hale geldi sonraki bölümde ayrıldıklarını görebiliriz. Böyle düşünmemdeki en büyük etki bulutların bozulmasının ardından luffynin baygın olduğu esnada hala kaidoya bakması geliyor hatırlarsanız bundan öncede baygınken kral hakisi kullanıyordu.
Rüzgarın canlanması olabilir.Herkes Big Mom'un yeni bir bulut yaratacağını düşünüyor ama ben Big Mom'un rüzgarı canlandırdığını düşünüyorum.

Rüzgarın canlanması olabilir.Herkes Big Mom'un yeni bir bulut yaratacağını düşünüyor ama ben Big Mom'un rüzgarı canlandırdığını düşünüyorum.
Bulutlar herhalde luffynin yeni aldığı powerup ile o hale geldi sonraki bölümde ayrıldıklarını görebiliriz. Böyle düşünmemdeki en büyük etki bulutların bozulmasının ardından luffynin baygın olduğu esnada hala kaidoya bakması geliyor hatırlarsanız bundan öncede baygınken kral hakisi kullanıyordu.
Beyazsakal ve Shanks'ın ilk karşılaşmasında da aynısı olmuştu. Hava bir anda kapanmıştı sen söyleyince aklıma geldi ve mantıklı buldum fakat bunu Big Mom'ın sahnesinden sonra Kid'in söylemesi görüyoruz. Çünkü Kid Big Mom'ın peşinden gidiyordu. Big Mom'ın işi de olabilir. 2 türlü de mantıklı fakat Big Mom'ın can verdiği Zeus küçük ebatlara sahip bir bulut. O kadar fazla ya da büyük bir buluta can verirse çok uçuk olur. Sanmıyorum onu yapabileceğini.

Big Mom'ı yonkou olarak Kaido'dan daha çok sevmiştim. Umarım arc içinde hala güzel şekilde kullanılır.

Beyazsakal ve Shanks'ın ilk karşılaşmasında da aynısı olmuştu. Hava bir anda kapanmıştı sen söyleyince aklıma geldi ve mantıklı buldum fakat bunu Big Mom'ın sahnesinden sonra Kid'in söylemesi görüyoruz. Çünkü Kid Big Mom'ın peşinden gidiyordu. Big Mom'ın işi de olabilir. 2 türlü de mantıklı fakat Big Mom'ın can verdiği Zeus küçük ebatlara sahip bir bulut. O kadar fazla ya da büyük bir buluta can verirse çok uçuk olur. Sanmıyorum onu yapabileceğini.

Big Mom'ı yonkou olarak Kaido'dan daha çok sevmiştim. Umarım arc içinde hala güzel şekilde kullanılır.
Boyuta çok takılma.Big Mom adasındaki dağları falanda canlandırmıştı.
Şöyle birşey de olabilir Big Mom'un büyük bir boyuttaki buluta can vermesi nedeniyle Kidd'de bu büyük bulutu tekrar kafese alabilmek için meyvesini uyandırabilir.Yani Kidd'in meyvesini uyandırma nedeni bu büyük bulutların canlanması olabilir.

Dediğim gibi rüzgarın canlanmasını ben bekliyorum.Çünkü bayağı iyi bir power'upp olur Big Mom için.

Acaba Kid ve Killer içinde Bigmom ile olan savaş çizer mi bu bölümdeki gibi.

Kidin dövüş sahneleri güzel olur çizerse.

Adam Fatihin hakisiyle saldırı yaptı, Kaido bunu bir avuç kişi yapabilir diyor bölümde. Zoro Fatihin hakisine sahip olduğunun farkında değil. Bu yeterli bir power up değil mi ? Hasar almayan kaidoya iz bırakacak yara açtı.
Farkında olmadan yaptı kontrol edemediği bir güce güc artışi demem ama wano sonuna kadar luffy gibi ustalaşirsa süper olur tabii.

Boyuta çok takılma.Big Mom adasındaki dağları falanda canlandırmıştı.
Şöyle birşey de olabilir Big Mom'un büyük bir boyuttaki buluta can vermesi nedeniyle Kidd'de bu büyük bulutu tekrar kafese alabilmek için meyvesini uyandırabilir.Yani Kidd'in meyvesini uyandırma nedeni bu büyük bulutların canlanması olabilir.

Dediğim gibi rüzgarın canlanmasını ben bekliyorum.Çünkü bayağı iyi bir power'upp olur Big Mom için.
Bir yonkounun power up'a ihtiyacı var mı ki? Big Mom zirvesinde zaten. Güçlenmesine gerek yok fakat can verme olayıyla farklı bir şeye tanık olabiliriz. Ayrıca Big Mom o dağları kullanmıyordu, sadece can vermişti. Burada bulutlara can verdiyse Zeus gibi kullanma ihtimali var.

Benim tek isteğim Big Mom arc içinde güzel işlenmeye devam etsin. Onun akıbetini baya merak ediyorum.

Acaba bu kral haksi gözlem hakisinede eklenip geleceği bi nebzede olsa katadaki gibi veya daha ileriyi gösteriyormudur veya reflekslerde çok daha hızlı oluyormu bnce kral haksi diğer iki hakiede bi üst seviyeye çıkaran bişi insanları bayıltmak haricinde hani tam anlatmıyom kendimi ama metin2 oynayan bilir düz bir item vardır beli saldırı değeri veya savunma değeri olan ona efsun ekledinmi bir özeleik olur sersemletme veya ilave saldırı gücü gibi kralın hakiside öyle bişiy gibi geliyor. Bana katadada vardı kralın hakisi o geleceği birazda olsa görüyodu acaba bilmeden kralın haksinimi ekliyordu gözleme
Yani orası tam net değil ama luffyde hemen hemen katakuri ile aynı seviyede gözleme sahip bunun daha ilerisi var ise kral haki eklenebilir.
ekstra olarak şu durum oluyor;
Meyve ile hakiyi harmanlayabiliyorsun örneğin luffynin gear4 silahlanma ve meyve gücü karışımı iken enelde ise gözlem hakisi ile meyvenin gücünü karıştırıp kullanıyordu hatırlarsan enel herkesin ne yaptığını konuştuğunu biliyordu buda elektrik akımlarına gözlem hakisi katmasıyla yaptığı bir şeydi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık