Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1009: Cehennem

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyiydi

Kullanılan: 219 74.2%
  • Fena değildi

Kullanılan: 56 19.0%
  • Kötüydü.

Kullanılan: 20 6.8%

• Kullanılan toplam oy
    295
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro son sahnede baya bir kan akıtıyor ... umarım çok hasarı almaz.. eger bigmam aşşa düşerde kaido yanlız kalırsa.. ozaman sanki luffy ve zoro yukarıda tek kalır.. digerleri aşşa ine bilir.. belki BM yi marco alabilri hazır ruhlarıda yok iken.. işini tamamiyle bitirebilir.. BM nin aşşa düşmesi demek BM tayfasının da olaya dahil olacağı demek.. yakında geliyor gelmekte olan :D isso, cobyy, yılan prenses ve tabiki de büyük abimiz sabo.. bunlar gelmez ise hatrım kalır.. bu spo yu çok çok öncesinden yazmıştım.. ama gelecek ler ama gelecekler.. yoksa daha savaş yeni başlıyor.. ben aman aman bir Marinford savaşını geçen bir olayda görmedim.. ncak bunlar dahil olursa marinford savaşını geçebilir..

Çoğu ölecektir. Böyle efsanevi bir oluşuma da böyle bir son yakışır.
Geleceğe gidenlerin yaşamasını isterim. Özellike Kin'emon'un. Momo'ya bir baba figürü ve onu eğitecek birisi şart. Kınlar içinde de normalde iki kılıç stili kullanan, Oden'in stilini bir nevi devam ettiren Kin'emon ona en iyi eğitimi verecektir.

Fukurokuju'nun hikayesini de merak ettim. Oden'i belli ki güç için satmamış. Acaba motivasyonu neydi?

Farklı mesajlar da var. Sanji ihanet edip Brook'u pişirebilir.
Güzel bir manga form analizi daha.

Luffy'nin üstünde güvenli limandan uzak dur yazıyor. Tayfanın rotacısı Nami... Acaba Nami'ye bir şey mi olacak?

Daya babacığım şöyle power upu bitsin lanet arc, Zoro şovunu yapmış.

Şimdi diğer 4lünün lütfüyü şaşkın gözlerle izleyeceği bölümlere geldik herhalde.

- Oda Wano'yu Marineford tarzı yapsaydı keşke. Herkesi eşleştirme merakı işleri zorlaştırıyor. Hyo'nun bir grup hıyara tek atması gibi şeylerin daha sık olması gerekiyor.

- Oroçhi daha kaç kez ölecek birisi beni aydınlatırsa sevinirim? Bu kesilen kafalar "1" sayılmıyordur umarım.

- Zoro'nun saldırıyı durdurmaya çalışırken zorluğu tek kareye harika sığdırılmış.

- Luffy uzun zamandır gördüğüm en büyük darbesini yedi. Ayağa kalkarsa haki savunması çıkacak, yoksa saçmalık. İçim acıdı resmen. Zoro da saldırı sonrasında bir şaşkın. Arada kalmış gibi. Big Mom'da daha önce Udon'da yapamadığını mı yaptı acaba?

- Kombine saldırı iyiydi. Çatıda 2 yonkou olmamalıydı en baştan ama en azından onu ustaca uzaklaştırabildiler. En azından bunu yapabilmeleri bence güç dengelerine zerre dokunmuyor. Big Mom'a bir şey olmayacaksa, Kaido'ya olmayacaksa bu seri ne zaman bitecek?

- Son olarak, bu daha önce Marco tarafından aşağı atılan Big Mom korsanları canımı sıkıyor. Analarını da alıp giderler umarım, hiç BM'lerle oyalanacak halim kalmadı.

Zoro son sahnede baya bir kan akıtıyor ... umarım çok hasarı almaz.. eger bigmam aşşa düşerde kaido yanlız kalırsa.. ozaman sanki luffy ve zoro yukarıda tek kalır.. digerleri aşşa ine bilir.. belki BM yi marco alabilri hazır ruhlarıda yok iken.. işini tamamiyle bitirebilir.. BM nin aşşa düşmesi demek BM tayfasının da olaya dahil olacağı demek.. yakında geliyor gelmekte olan :D isso, cobyy, yılan prenses ve tabiki de büyük abimiz sabo.. bunlar gelmez ise hatrım kalır.. bu spo yu çok çok öncesinden yazmıştım.. ama gelecek ler ama gelecekler.. yoksa daha savaş yeni başlıyor.. ben aman aman bir Marinford savaşını geçen bir olayda görmedim.. ncak bunlar dahil olursa marinford savaşını geçebilir..
" isso, cobyy, yılan prenses ve tabiki de büyük abimiz sabo.. bunlar gelmez ise hatrım kalır.. " wano arcının en başından beri bende bunu söylüyorum. içerden haber alan sword üyesi Coby'nin Hancock ile eşleşmesinin bir amacı var. Luffye yakın olan iki isim kesinlikle dövüş için karşılaştırılmaz şu zamanda. Sabo da lütfünün yaşam kartını izleyerek gelecek diye düşünüyorum

Geleceğe gidenlerin yaşamasını isterim. Özellike Kin'emon'un. Momo'ya bir baba figürü ve onu eğitecek birisi şart. Kınlar içinde de normalde iki kılıç stili kullanan, Oden'in stilini bir nevi devam ettiren Kin'emon ona en iyi eğitimi verecektir.

Fukurokuju'nun hikayesini de merak ettim. Oden'i belli ki güç için satmamış. Acaba motivasyonu neydi?

Güzel bir manga form analizi daha.

Luffy'nin üstünde güvenli limandan uzak dur yazıyor. Tayfanın rotacısı Nami... Acaba Nami'ye bir şey mi olacak?
Nami de mezar taşıyla fazla içli dışlı zaten resimde, güzel yakaladın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık