Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1009: Cehennem

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyiydi

Kullanılan: 219 74.2%
  • Fena değildi

Kullanılan: 56 19.0%
  • Kötüydü.

Kullanılan: 20 6.8%

• Kullanılan toplam oy
    295
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben de luffy’nin kaido’yu uyanışla döveceğini düşünüyorum. Şu ana dek luffy kaido’ya kaido hasar almak istediği için vurabildi. Kaido artık ciddileşti. Hasar almak istemediği açık.

luffy’nin şu kısa periyotta gear 5 geliştirdiğini düşünmüyorum. Gear 4’ü bile allaha emanet kullanıyor. Ama bir uyanış açıp etrafındaki her şeyi lastiğe çevirebilse, esneme ve fırlatma sayesinde gear 4’le birlikte kaido’dan kan alır. Mecazen değil gerçek manada kan alır.

hem şu arktan sonra iki tane bölüm canavarı kalıyor. Bb ve wg. Bb’ye karşı zaten uyanışın bir hükmü yok. Wg desen zaten luffy’nin uyanışını değerli kılacak bir detay yok onlara karşı. Ayrıca son rakiplerinin hepsinin uyanış açtığı gözetildiğinde luffy’nin artık uyanmasının vakti geldi.
uyanışla havayı da lastiğe çevirmesi gerekmezmi kaido tam formda uçabiliyor

Ben de luffy’nin kaido’yu uyanışla döveceğini düşünüyorum. Şu ana dek luffy kaido’ya kaido hasar almak istediği için vurabildi. Kaido artık ciddileşti. Hasar almak istemediği açık.

luffy’nin şu kısa periyotta gear 5 geliştirdiğini düşünmüyorum. Gear 4’ü bile allaha emanet kullanıyor. Ama bir uyanış açıp etrafındaki her şeyi lastiğe çevirebilse, esneme ve fırlatma sayesinde gear 4’le birlikte kaido’dan kan alır. Mecazen değil gerçek manada kan alır.

hem şu arktan sonra iki tane bölüm canavarı kalıyor. Bb ve wg. Bb’ye karşı zaten uyanışın bir hükmü yok. Wg desen zaten luffy’nin uyanışını değerli kılacak bir detay yok onlara karşı. Ayrıca son rakiplerinin hepsinin uyanış açtığı gözetildiğinde luffy’nin artık uyanmasının vakti geldi.
Ryou Haki'yi kullansa bile yeterli olabilir.Şuanda Ryou Hakiyi savunma anlamında kullandı sadece saldırı anlamında kullanmadı.Saldırıları ne derece etki yaratacak göreceğiz.Ben meyve uyanıştan kasıt Doflamingo gibi etrafındaki cisimleri lastikleştirmek ise bunun Luffy çok yarar sağlayacağını düşünmüyorum.

Öyle olsaydı Doflamingo, Luffy'yi yenerdi.

Meyve uyanışından çok Ryou Haki temelli saldırılar bence Luffy'nin Kaido'yu yenmesi için gereken tek olası çözüm.

Gear 5'i bende düşünmüyorum.

Luffy, G5 açıp dedesi Garp'a dönüşecekmiş. Rakipler saldırıyı bırakıp biat edecekmiş. Asyalı arkadaştan çok gizli bilgi aldım.

Luffy, G5 açıp dedesi Garp'a dönüşecekmiş. Rakipler saldırıyı bırakıp biat edecekmiş. Asyalı arkadaştan çok gizli bilgi aldım.
mihawk ne dedi bu çocuğun asıl gücü herkesi müttefik yapabilmesi dedi. Bence gear 5 yeni bir haki türü yaratacak. Biliyoruz ki kral hakiyle iradesi zayıflar paralize oluyor. Yeni hakiyle (en kral haki) luffy’nin gözünün içine baktığı kişiler müttefik haline gelecek. Şuraya kafanızda canlanması açısından bir örneğini bırakıyorum.

https://images.app.goo.gl/44WyvjkY9SFfsQ2E7

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık