Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1009: Cehennem

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyiydi

Kullanılan: 219 74.2%
  • Fena değildi

Kullanılan: 56 19.0%
  • Kötüydü.

Kullanılan: 20 6.8%

• Kullanılan toplam oy
    295
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
4. Vitesle 150-200 km hız yapamazsın dostum. Gear 5 şart . 4 vites sağ kollara bile ucu ucuna zor yetiyor. Yonkoular Dünya Hükümetini bile titretiyor.Gear 4 ile anca Shibukaileri korkutursun.
O nedenle zaten uyanis gelicek muhtemelen dedim. Zaten bir sürü fb gosterdi meyveyle alakali. Dahasi gelmez muhtemelen en azindan simdilik. Ayrica luffy zaten rakipleriyle ögrenen biri o kadar da gözümüze sokulunca uyanis en mantiklisi. G4 süre uzamasi belki olabilir meyvede ama uzak ihtimal simdilik. Kisaca uyanis mantikli.

Yeni haki+ gelecek görüs+uyanis bunlari birde artirarak falan kullanirsa tamam iste zaten haki isliyor kaido'ya.

Gerçi burada sadece luffy yok. Umarim oda digerlerini es geçmez ya da geride birakmaz.

Ben de luffy’nin kaido’yu uyanışla döveceğini düşünüyorum. Şu ana dek luffy kaido’ya kaido hasar almak istediği için vurabildi. Kaido artık ciddileşti. Hasar almak istemediği açık.

luffy’nin şu kısa periyotta gear 5 geliştirdiğini düşünmüyorum. Gear 4’ü bile allaha emanet kullanıyor. Ama bir uyanış açıp etrafındaki her şeyi lastiğe çevirebilse, esneme ve fırlatma sayesinde gear 4’le birlikte kaido’dan kan alır. Mecazen değil gerçek manada kan alır.

hem şu arktan sonra iki tane bölüm canavarı kalıyor. Bb ve wg. Bb’ye karşı zaten uyanışın bir hükmü yok. Wg desen zaten luffy’nin uyanışını değerli kılacak bir detay yok onlara karşı. Ayrıca son rakiplerinin hepsinin uyanış açtığı gözetildiğinde luffy’nin artık uyanmasının vakti geldi.

Ben de luffy’nin kaido’yu uyanışla döveceğini düşünüyorum. Şu ana dek luffy kaido’ya kaido hasar almak istediği için vurabildi. Kaido artık ciddileşti. Hasar almak istemediği açık.

luffy’nin şu kısa periyotta gear 5 geliştirdiğini düşünmüyorum. Gear 4’ü bile allaha emanet kullanıyor. Ama bir uyanış açıp etrafındaki her şeyi lastiğe çevirebilse, esneme ve fırlatma sayesinde gear 4’le birlikte kaido’dan kan alır. Mecazen değil gerçek manada kan alır.

hem şu arktan sonra iki tane bölüm canavarı kalıyor. Bb ve wg. Bb’ye karşı zaten uyanışın bir hükmü yok. Wg desen zaten luffy’nin uyanışını değerli kılacak bir detay yok onlara karşı. Ayrıca son rakiplerinin hepsinin uyanış açtığı gözetildiğinde luffy’nin artık uyanmasının vakti geldi.
Sanmıyorum bunun ilk sebebi luffy gear4 ile yeni hakiyi kullanabiliyor mu belli değil en son hyogoro ona fazla fiziksel güç uyguladığını söylüyordu. Büyük ihtimalle gear5 gelecek ve normal formuna yakın bir form olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık