Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1009: Cehennem

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyiydi

Kullanılan: 219 74.2%
  • Fena değildi

Kullanılan: 56 19.0%
  • Kötüydü.

Kullanılan: 20 6.8%

• Kullanılan toplam oy
    295
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kayayla beni ittin de noldu ezik dedikten sonra düşen mama özgüveni
Tayfası gözükmedi hala onlar kurtarır onu
Bu arada Zoro>İki yonko

Hala Zoro saldırıyı rahat rahat durdurmadı diye eleştirenler görüyorum. O saldırıyı rahatça durduracak karakter mi var? Zoro'yu neden KK üstü değilsin diye mi eleştiriyorsunuz :) Beklentiniz baya büyümüş güzel.
Zoro saldırıyı çok zorlanarak da durdurmadı.:D Anlık yavaşlattı diyoruz. O da büyük başarı ama Luffy fanları olarak biz böyle küçük işlerle pek şahlanamıyoruz. :D Bir Luffy fanı bu kadar ile yetinemez. Luffy'den beklentimiz eğer böyle bir işe girişecekse atağı tamamen durdurması olurdu.

Bir kaçı ölsün de hepsi ölmesin bee Momo tek başına kalır bu da doğru olmaz...

Kaido yakında Thor'un babası Odin'in kardeşi filan çıkacak az kaldı :D Çekici atıp çekmeye de başlamazsa iyi valla... Ama BM ile iyi dalga geçiyor hahahah

Kid iyi yumruk yedi ama ayağa kalktı helal... Çok akıllıca kombinasyonlar yaptılar ben şahsen çok eğlendim bu bölüm okurken. Ama Zoro bitti. Daha saldırı filan çıkmaz ondan gibime geliyor.

Luffy kalkınca ne halde olacak çok merak ediyorum, yumruğun altında dönüşüm geçirip mi kalkar yoksa sırıtır mı yine göreceğiz. Sırıtırsa Kaido tırsar demedi demeyin :D

Zoro saldırıyı çok zorlanarak da durdurmadı.:D Anlık yavaşlattı diyoruz. O da büyük başarı ama Luffy fanları olarak biz böyle küçük işlerle pek şahlanamıyoruz. :D Bir Luffy fanı bu kadar ile yetinemez. Luffy'den beklentimiz eğer böyle bir işe girişecekse atağı tamamen durdurması olurdu.
Atağı durdurmak derken kastın komple etkisini yok etmek sanırım. Seride o atağın etkisini komple absorbe edebilecek bir karakter yok. Mezarından joy boyu kaldırıp getirsen de yok plot armorun babasını luffye bassan da yok. O saldırı yaşayan en güçlü iki korsanın ortak saldırısı ve saldırının gelişinden de anladığımız üzre baya baya saldırıyolar öyle boş beleş bir saldırı değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık