Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1008: Atama Dağı Haydutları'nın Lideri Ashura Doji

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    229
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1009.bölümden sonraki arayı görememişim :S Ben böyle bir şey duymadım ve görmedim. 1011.bölüme kadar ara olabileceğini, 1012'den sonra ise bir ara daha olduğunu olabilme ihtimalini biliyorum sadece. Ama bekleyip görelim. 2-3 gün sonra spoiler gelecek zaten.
Tam odalık çizelge yalnız. Bol aralı. :t

Denizciler boşuna çekinmiş bu Wano'dan. Akainu amirallerle birlikte güle oynaya girermiş Wano'ya. Gönder Kizaru'yu gelsin. Vallahi korkulacak bir şey yok. Biraz Amiral gücünün ağırlığını hissedelim.

Orochinin meyvesini Kaido bildiği için hakiyle falan ayırmıştır vücudundan diye tahmin etmiştim, belki çizim olabilir kafasını kestiği Orochi ama ölmemesi beni bir tık tiksindirdi yine mi aynı olaylar Goda

Odenin çizim olduğunu herkes gibi bende tahmin etmiştim.. ama insan yine de ne teoriler kuruyordu kafasında bu kadar basit olması iyi olmadı keşke bu topa girmeseydi Oda.

Momo veletinin gözlem hakisi dışında direk kaido ile bağlantılı olabilir düşüncesindeyim. Belki şeytan meyvesinin ruhunun bir parçası momo veledindedir. Ya da Narutodaki pain gibi gördüklerini görebiliyor ya da hissedebiliyordur.

Kanjuroda ne piskopat çıktı ya öldür şu momoyu aslanım benim. Yamato görmek istiyorum ama bu arsız velete dayanamıyorum.

Orochinin kelleyi alıyorsun öldürmüyorsun. Bu kadar korkak birine atar yaptırıyorsun olmadı.

Bu amiralci tayfası yonkoularla dalga geçiyorda BM ile Kaidp dalga geçiyor güle oynaya vakit geçiriyorlar. Bizim elemanlar baya baya zorlanıyor ve sonuç neredeyse sıfır. Zoroyla Luffy'nin karşısına hangi amirali koyarsan koy o amirali medine dilencisine çevirirler.

BM ve Kaido gerçekten ciddileşse ne olur bilmiyorum. Hadi BM Kaidoya göre daha ciddi gibi.

Yavaş yavaş dövüşler kızışacak gibi.

Son olarak yahu Kid sen ne boş beleş adamsın. Parlayacakmış, parlasa parlasa anca şu kadar parlar;

Odenin çizim olduğunu herkes gibi bende tahmin etmiştim.. ama insan yine de ne teoriler kuruyordu kafasında bu kadar basit olması iyi olmadı keşke bu topa girmeseydi Oda.

Momo veletinin gözlem hakisi dışında direk kaido ile bağlantılı olabilir düşüncesindeyim. Belki şeytan meyvesinin ruhunun bir parçası momo veledindedir. Ya da Narutodaki pain gibi gördüklerini görebiliyor ya da hissedebiliyordur.

Kanjuroda ne piskopat çıktı ya öldür şu momoyu aslanım benim. Yamato görmek istiyorum ama bu arsız velete dayanamıyorum.

Orochinin kelleyi alıyorsun öldürmüyorsun. Bu kadar korkak birine atar yaptırıyorsun olmadı.

Bu amiralci tayfası yonkoularla dalga geçiyorda BM ile Kaidp dalga geçiyor güle oynaya vakit geçiriyorlar. Bizim elemanlar baya baya zorlanıyor ve sonuç neredeyse sıfır. Zoroyla Luffy'nin karşısına hangi amirali koyarsan koy o amirali medine dilencisine çevirirler.

BM ve Kaido gerçekten ciddileşse ne olur bilmiyorum. Hadi BM Kaidoya göre daha ciddi gibi.

Yavaş yavaş dövüşler kızışacak gibi.

Son olarak yahu Kid sen ne boş beleş adamsın. Parlayacakmış, parlasa parlasa anca şu kadar parlar;

O yüzden millete sen çöpsün felan diyebiliyor. Çöp nedir iyi biliyor.

Ama Kaido'yu tek başına yenmeyecek. Doflamingo mevzusunda bile başarıyı tümden Luffy'e kesmediler. Law ile ödülü eşit oldu.
Luffy 5 milyar, kid 4.5 milyar, law 4 milyar olur bence. Big Mom önemli orada. Big Mom inmese bile şamarı yemeli bizimkilerden ve bütün dünya duymalı mesele o.

Bu arada animede 967'de Roger'in gökyüzü adasına, balıkadam adasına gidişini filan anlattılar da. Balıkadam adasında kırmızı yol ponegliph inden vardı. Yol ponegliphleri zou, wano, Big Mom ve diğeri de kayıp değil miydi? Bizimkiler balıkadam arcında bulmuş muydu kırmızı ponegliphi?

Bu arada animede 967'de Roger'in gökyüzü adasına, balıkadam adasına gidişini filan anlattılar da. Balıkadam adasında kırmızı yol ponegliph inden vardı. Yol ponegliphleri zou, wano, Big Mom ve diğeri de kayıp değil miydi? Bizimkiler balıkadam arcında bulmuş muydu kırmızı ponegliphi?
Hayır orada yoktu kaybolmuş.Sadece joy boyun özür mektubu olarak bıraktığı vardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık