Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1008: Atama Dağı Haydutları'nın Lideri Ashura Doji

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    229
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yonko indirecek kadar güçlü, seri üretim robotlar görmek istemezdim.
Pacifista Kuma lari ciddiye alan yok .Yonkou lar için çok zayıflar .Güç seviyeleri Maximum 400 milyon ödüllü korsanlar için ancak yetiyordu.Shibukai sistemi yonkoular için vardı ve kaldırılması yeni uretilecek Robotların en azından Sağ kol seviyesine yaklaşması gerekiyor .Bunun içinde en uygun denek Kaido .Zaten her türlü genetik bilgisine sahipler .Kaido da şüphelendi bence ve Wano yu tümden işgal edip karargahı Wanoya taşıyarak hükümete bir cevap verdi diyebiliriz .

Benim en çok merak ettiğim üretilen Kaidolarin meyve yetenegi olacak mı .Olursa gemilerin yuzmesine gerek yok .Havadan devasa uçan marine gemileri gibi absurd sahneler görürseniz şaşırmayın şimdiden

Onların ödülü eşit olur mu emin değilim. Artık supernova rekabetiyle uğraşılmaz gibime geliyor o yüzden Luffy direkt öne çıkabilir. Ama belli de olmaz. Benim için muallakta olan bir konu şuan. Net fikrim yok.
Bunların hikayesi ortak. Raftel'e ulaşacaklar. Diğer süpernovalardan ayırt edecektir onları Raftel'e kadar.

Pacifista Kuma lari ciddiye alan yok .Yonkou lar için çok zayıflar .Güç seviyeleri Maximum 400 milyon ödüllü korsanlar için ancak yetiyordu.Shibukai sistemi yonkoular için vardı ve kaldırılması yeni uretilecek Robotların en azından Sağ kol seviyesine yaklaşması gerekiyor .Bunun içinde en uygun denek Kaido .Zaten her türlü genetik bilgisine sahipler .Kaido da şüphelendi bence ve Wano yu tümden işgal edip karargahı Wanoya taşıyarak hükümete bir cevap verdi diyebiliriz .

Benim en çok merak ettiğim üretilen Kaidolarin meyve yetenegi olacak mı .Olursa gemilerin yuzmesine gerek yok .Havadan devasa uçan marine gemileri gibi absurd sahneler görürseniz şaşırmayın şimdiden
Oda kendi ayağına sıkar bence öyle bir şey yaparsa. Bu seride öyle bir şey görmek isteyecek çok kişi olduğunu sanmıyorum.
Shichibukai'lerin yerini dolduracaklarsa ortalama olarak üçüncü komutan seviyesinde olmaları yeter. Bu hallerinde de yonkolarla olan savaşta yeterince işlevsel olurlar.

bakalım oda vegapunka neyi icat ettirdi ki denizciler bu kadar güvenli şekilde shibukailerden vazgeçti

Mega Dragonite gibi bir şey olmuş Kaido
Dragon Ball'dan esinlenildiğini biliyorduk ama Pokemon enteresan oldu
Acaba Caillou'dan falan esinlenir mi?:hmm:

Bunların hikayesi ortak. Raftel'e ulaşacaklar. Diğer süpernovalardan ayırt edecektir onları Raftel'e kadar.
Olabilir. Diğer Supernovaların Teachle savaşıp dayağı yediği sonra Luffy'nin Teach'i yendiği bir senaryo okuyabiliriz. Supernovalarla uzun uzun savaşılamayacaksa üstünlüğünü kanıtlamak için bu da bir yol.

Beklenen şeylerin olduğu güzel bir bölümdü. Bunların olup bitmesi güzel ırgatların dramı bitsin artık aradan çıkart şunları Oda yeter. Kancıkların kancığı kancıko'ya aşırı acılı ve güzel bir ölüm çiziyorsun, kahpenin evladı orOÇhi'yi lime lime ediyorsun ve wanolu dramı meselesi kapanıyor.

Kaido'nun tipi leş ama son sayfa çok güzeldi. Bir iki bakındım forumda Luffy'nin tavrına yalandan sallanmış, adam nefes alsa da sallasak belki biraz daha manga işlerinden anlıyoruz ana karakter sevmek çok banal yeaaa pozları keseriz hesabı tribe giren adam hiç bitmedi zaten forumda, bitmeyecek gibi de duruyor. Çatıda hala daha ne bok olacağı belli değil ne gelen var ne giden. Birileri gelip birileri gitmeli artık oradan uzatmanın alemi yok. Kaido'nun tipi harbi leş ötesi olmuş aşırı özensiz anasını satayım yine belirtmek istedim bunu. Keşke siluet çizseydin Oda :/

Yıldırılmıştır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kanjuro olayı Oda'nın okuyucuyu aptal yerine koymasının farklı bir örneği daha. Luffy daha Küçük Bahçe'deyken Mr. 3'nin klonlarından hangisinin gerçek olduğunu anlamışken komutan seviyesi olan adamlar karşılarındakinin gerçek Oden olup olmadığını tartışıyorlar. Resmen şaka gibi. Ana avrat sövesim geliyor bu Oda'ya. Kın'ların gücünü ancak bu kadar aptalca işleyebilirdi.

Jack'in İnu'yla karşılaşması Sanji vs. Jack ihtimalini bitirmiş olması lazım artık!

Sanji Queen'le, Marco King'le karşılaşmalı. Sanji'nin normalde hayatta çapının yetmeyeceği biri Queen. Ama gel gör ki kk tayfası kontenjanı ve seri sonlarının artık böyle rakiplerle karşılaşmayı gerektirmesi ayağına Queen'le karşılaşacak gibi duruyor. Kaptan yonkou karşısında, Zoro yonkou karşısında. Sanji de bir zahmet Yk2 alsın da ne haltı varsa yesin artık.

Yamato ve Momo... Oda efendi belki Momo üzerinden Kaido'ya bir handikap vericek ve Yamato'nun da desteğiyle Kaido inecek. Yamato'nun Oden'i temsil ettiğini ve Momo'nun da Wano'nun geleceğini temsil ettiğini, Kaido'nun geçmişte Momo'yu küçümseyerek çöp gibi attığını düşünürsek bu ikilinin Kaido dövüşünden uzak kalmaları çok zor. Çatıya mutlaka çıkacaklar bence.

BM tarafını saçma sapan işleyecek diye düşünüyorum. Tatmin etmeyecek(her zamanki gibi). Sonuç ne olur Allah bilir ama benim kanaatim, BM tarafında Nami ve Brook'un kesinlikle o dövüşte olması gerektiği. İkisi de BM'nin önemli birer vuruş gücünü counterlayacak yeteneklere sahipken gidip alakasız alakasız saçma sapan yerlerde heba edilmemeli.

O Kaido projesi zaten başarısız oldu.Muhabbetini yapmanın anlamı yok.Zaten öyle birşey olsaydı ortada korsan falan kalmazdı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık