Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1008: Atama Dağı Haydutları'nın Lideri Ashura Doji

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    229
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dövüş Kidd& Luffy vs Kaido ile Law &Zoro&Killer vs Big Mom şeklinde olacaktır.Baska çaresi yok gibi gözüküyor .

Ashura Dojinin Yarali Kaidoya kaarsi baya zayifladigini unutmamak lazim... vechapterde ilk kilic saplaniyor yani baya yarali oluyor..
Dövüş Kidd& Luffy vs Kaido ile Law &Zoro&Killer vs Big Mom şeklinde olacaktır.Baska çaresi yok gibi gözüküyor .

zor, law punk hazarda net bir sekilde güclerninin yetmicegini diyor.. ha diyelm kid Luffy yendi.. ozamana kadar gerceten zorro ve digerlerin tabutu kalkar haha

Inuarashi'nin Jack'i tek başına yenmesini çok istiyorum, yeter artık Çomar ve Mamoş reislerin bu kadar dibe sokulduğu. Halbuki ne kadar güçlü karakterler olarak ortaya çıkmışlardı. Hem Sanji için hem de Inuarashi için Sanji'nin bu dövüşe gelmesini istemiyorum. Gitsin Queen'in karşısına çıksın.

Oden'in Kanjuro'nun çizimi çıkmasını bekliyordum ama acaba Kanjuro'nun karşılarına kendi çıkacak yüzü olmadığından bu şekilde yardım etmeye çalışıyor olabilir mi diye düşünmüştüm. Sonuçta yaralarını da birileri tedavi etti bunların, o halde kınları tedavi eden kişi Kanjuro'dan bağımsız. Ya Hiyori'yi ya da Toki'yi göreceğiz demektir. Gerçi Kanjuro önce bunları iyileştirip sonra havaya uçuracak kadar manyak bir herif mi? Öyle.

Orochi ölmemiş. Peki, bunda sıkıntı yok. Sonuçta dokuz başlı olmak gibi mistik bir güce sahip birinin kafası uçurularak ölmesi fazla basit olurdu. Gelgelelim bu sayıda gördüğümüz Orochi inanılmaz karakter dışı bir tavıra sahipti, bildiğimiz Orochi böyle bir ihaneti yedikten sonra bir köşeye saklanır korkudan titremeye devam ederdi. Neyse, ilk tahminlerimden olan Denjiro vs Orochi ihtimali hala masada demektir, bu dövüşü görmek istiyorum.

Tahmin demişken Luffy ve Zoro, Kaido'yu; Kid, Law ve Killer; Linlin'i alacak şekilde dövüşü böleceklerse zamanında kimilerinin dalga geçtiği tahminim gümbür gümbür gerçekleşiyor olacak :D Pacifista ile Yonko arasında paralellik kurulacak dedik inanmadınız.

Tahmin demişken Luffy ve Zoro, Kaido'yu; Kid, Law ve Killer; Linlin'i alacak şekilde dövüşü böleceklerse zamanında kimilerinin dalga geçtiği tahminim gümbür gümbür gerçekleşiyor olacak :D Pacifista ile Yonko arasında paralellik kurulacak dedik inanmadınız.
Ben mevzuyu ödüller üzerinden formulize ediyordum. Luffy'nin ödülünün Karasakal'ı geçemeyeceği üzerinden bir güç skalası kurmuştum. Buna göre Luffy'nin 2 milyarı'u ucu ucuna geçmesi, Zoro'nun aynı şekilde 1 millyarı devirmesi makuldu. Ama dediğin gibi olursa 4'ü böl düz mantıkla, 2.5 Luffy'e 1.5 Zoro'ya gitmesi lazım.

Ancaaaak, Oda'nın napacağı belli de olmaz. Bir formüle yeminli değil neticede. Arc sonu Karasakal da beter işler yaptı Shanks'i dövdü şuan ödülü 5 milyon dedirtebilir. Ya da Kishi'nin Naruto Sasuke mevzularında yaptığı gibi Orochi'nin yaşamasına şaşıran tipler için önce Luffy'i Karasakal'dan daha fazla ödüllü ve güçlü gibi gösterip akabinde tersi çıkarıp sözde şaşırtabilir vs. Öte yandan bir Sanji vs Quenn geyiği de var. Quenn'in ödülü epey yüksek olduğundan Sanji'nin onu almasına pek ihtimal vermezdim. Ama bu denklemde gayet makulca oturuyor bir şeyler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık