Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1008: Atama Dağı Haydutları'nın Lideri Ashura Doji

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    229
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çoğu üyenin dediğine katılıyorum. Big Mom daha etkileyici gözükmüş. Şu kadında ne malzemeler var hikaye olarak. Potansiyeli boşa gidiyor.
Ben Big Mom'ı etkileyici bulmuyorum pek. Ama menapoz teyzeden insanların ciddi kısmımın sevdiği bir villain yaratmak da başarıdır :D

Big Mom işi Elbaf'a da sarkar. Kapanmamış bir hesap var devlerle.

Ben Big Mom'ı etkileyici bulmuyorum pek. Ama menapoz teyzeden insanların ciddi kısmımın sevdiği bir villain yaratmak da başarıdır :D

Big Mom işi Elbaf'a da sarkar. Kapanmamış bir hesap var devlerle.
Oraya buraya yuvarlanarak ulaşımını sağladığı için etkileyici gelmiyor ama geçmişi olsun, kendi adalarında oluşturduğu ortam olsun korkutucu karakter. Adasının rengarenk olması ve tatlılardan oluşması ile kendisnin ve tayfasının kişiliği arasındaki tezat çok hoşuma gidiyor. Sadece her zaman ki gibi One Piece'te anlatılan ve yansıtılan korkutuculuk ile bizim tayfanın başına gelenler bir olmuyor.

14 sayfa Orochi ve Kanjuro'ya gitmiş. Bölüme iyi mı diyecektim bir de ? Bastım kötüye! :artiz:
Nasıl ankette sadece %27 kötü çıkar anlamıyorum. Ortamda herkes One Piece'i gömüyor ama anketlerde hep Oda çıkıyor :hhh:. Yorumlara baksan Oden'den herkes nefret ediyor. Ama ankette severim diyen oranı %75.

Bu iş iyice 2000'lerin başında yapılan ula sen vermen ben vermem kim verir AKP'ye muhabbetine döndü.

Nasıl ankette sadece %27 kötü çıkar anlamıyorum. Ortamda herkes One Piece'i gömüyor ama anketlerde hep Oda çıkıyor :hhh:. Yorumlara baksan Oden'den herkes nefret ediyor. Ama ankette severim diyen oranı %75.

Bu iş iyice 2000'lerin başında yapılan ula sen vermen ben vermem kim verir AKP'ye muhabbetine döndü.
Sırf şu sahne için iyiye attım oyu

Yalnız Oda gerçekten çok basit bir yazar. Neredeyse diyeceğim ki hayal gücü yok ama işte şeytan meyvesi, haki, bir dünya düzeni oluşturabilmiş oradan yırtıyor. İnanılmaz yani biri ölücekse seride patlama oluyor; alabasta, whole cake adası(türkçe adını hatırlayamadım) ve şimdi burada ashura. Karakterler patmalayla ölebiliyor ki alabasta da ölmemişti burada da ölmez 2 bölüm sonra ashura biryerlerden çıkarsa şaşırmam :artiz:

Spoilerda ''ben üstünüm'' mevzusunun sahte olabileceğini söylemiştim. Şaşırtmadı.
Bölümde beklenen şeyler gerçekleşmiş. Linlin ve Big Mom ayrılana kadar çatı savaşı tat vermeyecek. Alt kattaki olayların ciddileşmesine daha var. King ve Queen bir şekilde ayrılacaklar. Sanji rakibini bulacak. Usopp ve Nami tekrar savaşabilir. Kınlar tekrar savaşa dahil olacak. Biraz daha dayanmamız lazım :oops: .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık