Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1007: Tanuki-san

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    276
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Avergers deki End Game ... işte :artiz: :hhh: senaryo bu .Oda demiştir zatenn Tony stark açıkladı bu konuyu nasıl olsa yediririm demiştir.

Savaşta Bigmom mi kim tutacak diyorduk.bizimkiler dövüşürken Sanırım tutacak kişiyi bulduk.? Oden Kaidoyu indirecek kişilerin savaşına karışmaz ama karisanida engelleyebilir.

Hibrit modda Kaidoyu Bigmom varken zor yenerler.Bu yüzden onu birilerinin oylaması gerekir.Belki bu yüzden geri getirdi oda onu.

Kid ve Law dan haki artışi goremiyecekmiyiz Dressrosadaki sai nin haki gücü gibi birşey beklerdim ölümüne bir savaş bekliyor bizimkileri sonuçta.

Bölüm genel olarak orta gibi geldi bana. Ancak geleceğe yönelik büyük şeylerin başlangıcı sayılabilir bu bölüm. Bu arkta olacağını sanmıyorum ama elbet momo şelaleyi tırmanıp (metafor olarak) gerçek bir ejderha ya dönüşecek. Bunun sinyalleri verildi. Belki bu arkta bile olabilir. Sonuçta onigasima havada iken Kaido yenilirse adayı birinin taşıması gerekebilir.

O ittifaktan da ihanet gelebilir ama yonkoular inecekse bu düşük ihtimal.
Şöyle düşündüm ihanetten hep imparatorların tarafı bahsediyor yani onların ihanete uğramış ders almış gibi bir havaları var.

Luffy böyle şeylerden bi haber başına gelip bir ders alabilir gibi düşündüm.

Biraz düşük ihtimal olabilir tabii.

Şöyle düşündüm ihanetten hep imparatorların tarafı bahsediyor yani onların ihanete uğramış ders almış gibi bir havaları var.

Luffy böyle şeylerden bi haber başına gelip bir ders alabilir gibi düşündüm.

Biraz düşük ihtimal olabilir tabii.
Emin ol şu senaryoda Oda iki yonkouydu devirmek için ihanet olayını yonkouların aleyhine kullanır. Bizimkiler zaten zor durumda bir de bizim tarafa handikap vermez. Ne kadar handikap varsa hep düşmana verilir. Bu zamana kadar hep böyle olmadı mı bu mevzu ?

Emin ol şu senaryoda Oda iki yonkouydu devirmek için ihanet olayını yonkouların aleyhine kullanır. Bizimkiler zaten zor durumda bir de bizim tarafa handikap vermez. Ne kadar handikap varsa hep düşmana verilir. Bu zamana kadar hep böyle olmadı mı bu mevzu ?
Dof ve oluşumunun yenilmesine tüm ada seferber olduysa,iki imparatorun yenilmesi için toplanması gereken güçlerin bence haddi hesabı yoktur.

Wano'da da böyle bir güç şuanlık yok burada sana katılmamak mümkün değil.

Dur bakalım Oden gerçekse ve savaşa dahil olabilecek durumdaysa dengeler biraz eşitlenir gibi.

Üstüne de denizciler gelebilir.

Dof ve oluşumunun yenilmesine tüm ada seferber olduysa,iki imparatorun yenilmesi için toplanması gereken güçlerin bence haddi hesabı yoktur.

Wano'da da böyle bir güç şuanlık yok burada sana katılmamak mümkün değil.

Dur bakalım Oden gerçekse ve savaşa dahil olabilecek durumdaysa dengeler biraz eşitlenir gibi.

Üstüne de denizciler gelebilir.
Oden'in dahil olduğu bir Kaido dövüşünde 5 nova+Oden olursa tanıdığımız Oden'e hakaret olur bu. Kaido vs. Oden gibi teke tek bir senaryonun ise bu saaten sonra olması pek mümkün değil çünkü böyle bir senaryo Hasırların kurtarıcı misyonuna ters. Yani saçma sapan olaylar. Okuyucu anlam vermekte zorlanıyor Oda bir tarafını yaymış okuyucuya gülüyor. Değişik mevzular :)

Toki'nin meyvesi geçmişe gidemiyor bunu açıkça ifade etti. Kazanda Oden'in öldüğünü varsayarsak peki; Toki geçmişteki birini geleceğe gönderebilir mi meyvesinin en üst gücü olarak? Yani geçmişe gitmek değil geçmişteki birini geleceğe göndermek mümkün mü acaba? Böyle bir şey olsa hem efsanevi saatteki olaylar gerçekten yaşanmış olur yani Oden'in ölümü hem Oda'nın @Capori paylaştığı röportajdaki dirilme olmamış olur hem de Oden'in dönüşü bir mantık çerçevesine oturmuş olur.
Geçmişten gelme mevzusu olursa iki tane Enma olmalı fakat Oden'in kılıçlarının kabzaları Enma ve Hiyori'nin kılıcına ait değil. Oden'ı ilk gördüğümüzden beridir onları kullanıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık