Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1007: Tanuki-san

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    276
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçmişten gelme mevzusu olursa iki tane Enma olmalı fakat Oden'in kılıçlarının kabzaları Enma ve Hiyori'nin kılıcına ait değil. Oden'ı ilk gördüğümüzden beridir onları kullanıyor.
kılıçları bıraktıktan sonra geleceğe gitmiş olabilir.

sadece kaido'ya karşı savaşılsa oden geldiğinde biraz dengelendi diyebiliriz ama 2 yonkou varken arada hala çok büyük fark var. bigmom'ın da devre dışı kalması gerekiyor.

Oden gerçekse "siz şu koc karıyı alın bunu ben hallederim" der... Kaido'da yaram boşuna sızlamıyor sürekli senin ruhunu hissediyordum demek hala hayattasın gibi konuşmalar yapar...

Başka türlü bu iki yonkou sittin sene düşmez ve bizimkiler de dahil kimse oradan kaçamaz...

sürekli zamanı sıfırlama olmaz millet niye wbyi kara kralıçağırmadın der çağırsa oden değil kaido dans eder 20 yıl sonrasını bekledik dense yine niye çağırmadın bekledin deriz eğer oden yaşıyosa ayrıca odel gelsede şu anki kadio ile kapışamaz

20 yıl önceden gelen odense , 20 yıl önce yenemediği ve 20 yıldır gelişip şuan zirvesinde olan kaidoyu yenmesini geçtim zorlayamaz bile mantıken . Arada 20 yıllık bir gelişme güçlenme evresi var kaidonun. 20 yıl önceki oden şuan ki kaido ve big momı zorlayamaz bile bence. Yani şuanki luffy kaido karşısında ki en büyük silah . İnşallah 20 yıl öncesinden bugüne ışınlanmış bir oden değildir bu hatta inşallah hayal falandır :) yoksa oda yine saçmalayıp altını dolduramicak.

Toki'nin meyvesi geçmişe gidemiyor bunu açıkça ifade etti. Kazanda Oden'in öldüğünü varsayarsak peki; Toki geçmişteki birini geleceğe gönderebilir mi meyvesinin en üst gücü olarak? Yani geçmişe gitmek değil geçmişteki birini geleceğe göndermek mümkün mü acaba? Böyle bir şey olsa hem efsanevi saatteki olaylar gerçekten yaşanmış olur yani Oden'in ölümü hem Oda'nın @Capori paylaştığı röportajdaki dirilme olmamış olur hem de Oden'in dönüşü bir mantık çerçevesine oturmuş olur.
Hocam toki zaten odeni geleceğe yolluyor ama burdaki sormamız gereken soru şu ozaman oden yerine öldürülen kimdi ?
Şu kılık değiştiren adam aklıma gelmiyor değil ama hem o kazanda nasıl dayanacak hemde kaido onu öldürdüm demiştii.

Tekrar düşününce o adamın oden olmama ihtimali baya fazla. Yani oda'nın öz oğlu zoro'nun en iyi kılıcını alıp, 2 kılıçlı bırakacağını düşünemiyorum. Üstüne oden'in etrafında beliren dumanlar var... ama onimaru çıkarsa da ağır sövücem o ayrı...

Oden gerçekse "siz şu koc karıyı alın bunu ben hallederim" der... Kaido'da yaram boşuna sızlamıyor sürekli senin ruhunu hissediyordum demek hala hayattasın gibi konuşmalar yapar...

Başka türlü bu iki yonkou sittin sene düşmez ve bizimkiler de dahil kimse oradan kaçamaz...
Sonra tekrar yenilir ve Luffy abisi durumu devralır vs... En iyisi ölü olarak kalsin ki iyi hatırlayalım.

Toki ile ilgili pek çok soru var aklımda.Toki nin Oden ile olan ilk karşılaşmasında Wano ya gitmek istediğini söylüyor. Toki nin Momo ve diğerlerini aynı yere ışınladığını mangada gördük. Neden kendisini Wano ya ısınlayamadı.Bunun sebebinin gerçektende 800 yıl önce dünyanın büyük bir coğrafi değişime uğraması olabilir mi merak ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık