Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1007: Tanuki-san

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    276
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Öleceğini kim söyledi?
20 Yıl sonrasına bak Oden? WTF

Buradan birşey çıkabilir mi sizce?

Toki ortadan kayboldu. Peki bu geleceğe gidip geçmişe gidemeyen kadın gücünün sınırlarını aşıp gemişe dönüp oradan da Odeni alıp birlikte veya sadece onu geleceğe göndermiş olabilir mi?
Ona bakarsak Roger'de rayleigh'e ölmeyeceğim diyordu bu mantıkla Roger'de ölmeden önce Toki'yle görüşüp geleceğe gitmiş olabilir.

Zamanında hiyori zoro-ya shusui yerine enmayı teklif ettiğinde bana çok saçma gelmişti savaşa gidiyoruz ufak meyve bıçağına bile ihtiyacımız var savaşı kaybettikten sonra shusui ne işe yarayacak bunun altından kesin toki-nin kehaneti çıkar demiştim şimdi düşününce eğer hiyori zoro-ya enmayı teklif etmese enma sandıkta kalacaktı ama şimdi ne oldu zoro enmayı asıl sahibi oden-e getirmiş oldu hikaye dark dizisine dönmüş gibi duruyor

Zamanında hiyori zoro-ya shusui yerine enmayı teklif ettiğinde bana çok saçma gelmişti savaşa gidiyoruz ufak meyve bıçağına bile ihtiyacımız var savaşı kaybettikten sonra shusui ne işe yarayacak bunun altından kesin toki-nin kehaneti çıkar demiştim şimdi düşününce eğer hiyori zoro-ya enmayı teklif etmese enma sandıkta kalacaktı ama şimdi ne oldu zoro enmayı asıl sahibi oden-e getirmiş oldu hikaye dark dizisine dönmüş gibi duruyor
Şöyle bir sahne görür müyüz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık