Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1005: Şeytan Çocuk

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    234
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm yorumları manga sayfası olsaydı;

Son olarak ise

@Capori 'yi yedirmeyiz.
İlk resme bakarken Jozu yerine KuroashinoSanji, Whitebeard yerine Capori'yi görünce Battalgazi nerede diye düşünmüştüm. Marco olarak geldi. Çok iyiydi. Yalnız Sanjiyi sürekli savunan biri olarak böyle artlarda kendimi görmemek brni üzmüyor değil.
Neyse artık.

İlk resme bakarken Jozu yerine KuroashinoSanji, Whitebeard yerine Capori'yi görünce Battalgazi nerede diye düşünmüştüm. Marco olarak geldi. Çok iyiydi. Yalnız Sanjiyi sürekli savunan biri olarak böyle artlarda kendimi görmemek brni üzmüyor değil.
Neyse artık.
Kardeşim bu bölüm yorumlarına özel forumda aklımda kalan kullanıcalara göre anlık yaptım.

Oda'da bu Sanji düşmanlığı devam edecek daha neler çıkar senide mutlaka eklerim merak etme :))

En iyilerin savaşında yer alabilmek için daha fazla çalışmalısın :hhh:
Bölüm yorumlarında çok takılmıyorum ama Sanji ile ilgili konularda yeterince yazışıyorum bence. :D
Kardeşim bu bölüm yorumlarına özel forumda aklımda kalan kullanıcalara göre anlık yaptım.

Oda'da bu Sanji düşmanlığı devam edecek daha neler çıkar senide mutlaka eklerim merak etme :))
Böğüre böğüre bela okudum bu bölüm Oda'ya aslında. Bundan daha komik bir aktivitem olmaz herhalde Sanji ile ilgili.:hhh:

Dressrosa haliyle G4'süz YK4 edecek olan Luffy, haki tabanlı bir mod olan G4'e geçince Sağ kol seviyesine çok yaklaşıyor. Sonra "neden sadece Luffy'nin hakisi bitiyor, hakisi biten bir tek Luffy var" oluyor. E hakiyi bu kadar büyük bir güce dönüştürebilen başka kimse yok. Enma sayılabilir belki. Biraz objektif olmalısın @Alpamis
G4 tamamen haki ile korunabilen bir formken ve bu kadar büyük bir güç veriyorken, bırakın da hakisi bitsin yahu.
İyi de öyle bir işleyişe gerek yok. Hakin olmadan o kadar güç çıkarabilmek daha önemli. Ben Luffy ille de haki kullansın demiyorum ki. Yukarıdaki dörtlü G4 gibi birnguc açığa çıkartıp hakileri bitmeyecekse ya da hakiye fazla bel bağlamdan böyle bir güç ortaya cikarabileceklerse Luffy niye yapamıyor olay.

İyi de öyle bir işleyişe gerek yok. Hakin olmadan o kadar güç çıkarabilmek daha önemli. Ben Luffy ille de haki kullansın demiyorum ki. Yukarıdaki dörtlü G4 gibi birnguc açığa çıkartıp hakileri bitmeyecekse ya da hakiye fazla bel bağlamdan böyle bir güç ortaya cikarabileceklerse Luffy niye yapamıyor olay.
Çatıdaki diğer 4'lünün G4 gibi bir güç çıkarabildiklerine nereden vardın? Kaido'ya hasar verebildikleri için mi G4 gibi bir güç açığa çıkardıklarını düşünüyorsun? Hiç birinde G4'ün hızı, dayanıklılığı ve sağladığı savunma avantajları yok. Üstüne bir de uçuyor G4'te :D Yani Oda'nın bir tek koymadığı suyu kalmış. Böyle bir güç artışının handikapı olmak zorunda. Aksi takdirde her daha güçlü düşman için yeni bir gear açar, kafana göre güçlendirirsin.

Bence Oda şu ana kadar kararında işledi gear işini. Luffy'ye böyle handikaplı ancak gücünü katlayan modlar şarttı şu ana kadar. Başka türlü 20'sine gelmemiş bir karakterin 2.5 yılda çıktığı güç seviyesini nasıl açıklayacaksın? Tüm bunlar meyveyle değil tabi, Oda her fırsatta Luffy'nin iradesine vurgu yapıyor. Her seferinde kendini aşabilmesi de bundan. Tabi genlerden gelen hayvani potansiyel de var :D

G4 yerine fiziksel bir güçlenme geçirebilirdi. Ancak Luffy'nin antreman yaparak dedesi gibi güçlenmesi, dövüşlerinin ilgi çekiciliğini düşürürdü. Diğer ana güç unsuru da haki. O konuda zaten 2 arcta arşa çıktı. Oda Luffy'yi hemen her alanda çok ileriye taşıdı zaten. Bırak da bir süre daha G4'e bağımlı olsun. En azından uyanışa kadar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık