Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1003: Go Tahtasına Yansıyan Gece

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    275
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nerden biliyoruz ki kendini janjali vol 1 ile korumadığını?

Açıkçası Luffy ilk savaştığı sahnede kendini tamamen açık vurmasına izin verdiği sahnede Janjan 1 kullanmış olma ihtimali çok fazla.

Bu kan getirme muhabbeti de ilginç. Seride en çok kan akmasını beklediğimiz salxirilsr kesme saldırıları. Onda bile şırınga ile akıyor. Yumruk ile selale mi akıtsın Kaido'dan?

Bu konuda bence objektif değilsin.
Janjanlı Haki savunması yapsaydı vurduğu an yumruğu sekerdi.Bariz şekilde Kaido hakisiz savunma yapıyor.Kendi zaten belirtti güçlerini sınıyorum diye.Savunmasız vücuduma ne yapabilecekler diye test etti.Big Mom bile savunma yapmıştı ama direk G4 formunu bozmuştu sadece kollarını ileri doğru iterek.Haki kullanan yonkou abartı güçlü kalıyor.Bu melez hali üzerine birde haki kullandığını düşünmek bile istemiyorum.Kaido nun en ezik formunun ejder olduğunu gördük.Alan saldırısı muazzam güçlü ama defansif özelliği kötü ve ayrıca yavaş.

mangada olan...

senin argümanın, "sanmıyorum"
Organlarını mı kaybetmiş Kaido ? Koskoca canavarlara bu tekniğin işlemesini beklemiyordunuz değil mi işlemesin bir zahmet imparator olmalarının anlamı varsa.Oda istese bile yapamazdı bunu kaidoyu oyuncağa çevirmek gibi birşey.Her teknik adamına göre işe yarıyor.

Organlarını mı kaybetmiş Kaido ? Koskoca canavarlara bu tekniğin işlemesini beklemiyordunuz değil mi işlemesin bir zahmet imparator olmalarının anlamı varsa.Oda istese bile yapamazdı bunu kaidoyu oyuncağa çevirmek gibi birşey.Her teknik adamına göre işe yarıyor.
Doflamingo yediği zaman sanki Yonkou'ları bile öldürebilecek teknik diye ovuyordunuz? Yanlış mı hatırlıyorum?

Organları komple yakıyor demişti Oda,çoğul konuşmayayımda,ben bayağı sıkıntılı bir saldırı olabileceğini düşünüyordum ama imparatorlara öyle kolay etki etmemesi normal.
Şurası unutulmasın Kaido nun kalbine denk getiremedi neresinde olduğunu bulamadığı için.Denk getirseydi birşey olurmuydu pek zannetmiyorum.Ağızdan biraz kan getirirdi o kadar.

Vücutla da alakalı. Saldırıyı direkt alsa Shanks ölür bence. Teach belki, onun vücudu doğal değil.
Teorik olarak bakarsak öyle direk organları yakıyor,amaaa Shanks gibi bir adamı tek saldırıda öldürmez Oda.Nasıl Dof kendine ilk yardım yaptıysa ve ya Kaido'ya etki etmediyse.Shanks'a da bir kılıf bulunur.

Son düzenleme:
Doflamingo yediği zaman sanki Yonkou'ları bile öldürebilecek teknik diye ovuyordunuz? Yanlış mı hatırlıyorum?
Bir ihtimal Shanks gibi olanlara etki ediyordur normal insan diye.Ama onun da hakisi çok yüksektir mf wb gibi savunması olmayacak haki olarak da işlesin anca öyle.Mom ve kaido gibi doğuştan canavarla biraz zor söker.Demir balon deniyor organ niye normal olsun.Kadın zeus full şarjı tınlamadı law counter shock atıyor.Bence topkeki görse denemezdi bile :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık