Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1003: Go Tahtasına Yansıyan Gece

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    275
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O ne sacma iş la? Yendiği adamı öldürmeyecek? Yumrukla ölen adam sayısı için Boks'un tarihine bak.:D
Yener ama öldürecek hali kalmaz. O da yerde yatar. Kaido insan haliyle luffyden hasar aldı çünkü savunma falan yapmadı. Koka bile basmadı. Luffy ise ölümüne dalıyor anca azıcık kan geliyor. Kid de demirle adamı terse yatırıp yere vurdu. Robotun fizik gücü yüksek tabi karşındaki engellemeye çalışmazsa :D Jinbei de bigmomı fırlattı çıkıp jinbeinin fizik gücü daha yüksek demeiyoruz. Luffy de öyle.

Son madde için bir şey demek istiyorum.
Bu karşılıklı çatışmayı net olarak gördüğümüz yalnız Franky ve Sasaki demişsin. Bu birini işaret etme , daha doğrusu birbirine bakma olayı/tekniği Tama'nın Ulti'nin karesine işaret etmesi de dahil olur mu?
Yani Tama'nın orada işaret ettiği kişi Ulti mi? İlk okuduğumda senden etkilendiğim için böyle bir çıkarım yapmıştım.
Onu ben de dikkat ettim. Hatta Yamato'nun harekete geçmesini, Ulti'yi fark etmiş olabileceğine bağlıyorum.

Nami, Ulti ile savaşıyor olabilir. Silahına dikkatli bakarsak yıldırım var. Bu yüzden Tama daha çok bir yeri işaret ediyor olabilir.

Son madde için bir şey demek istiyorum.
Bu karşılıklı çatışmayı net olarak gördüğümüz yalnız Franky ve Sasaki demişsin. Bu birini işaret etme , daha doğrusu birbirine bakma olayı/tekniği Tama'nın Ulti'nin karesine işaret etmesi de dahil olur mu?
Yani Tama'nın orada işaret ettiği kişi Ulti mi? İlk okuduğumda senden etkilendiğim için böyle bir çıkarım yapmıştım.
Evet, o da öyle de direkt karşılıklı bir bakışma olmadığından Franky ve Sasaki'yle aynı saymadım.

kaidou hamma knifet yedikten sonra çok zayıfladı abi, adam yavaşladı bi kere, her atağı yer oldu... gamma knife fazla güçlü
Olmamış bu trollük. :D Kaido’ya gamma knife işlemedi bir kere organlara.Adam insan değil çünkü o operasyon insanlara yapılıyor kesin ölüm teşhisini Law insanlar için koyuyor.Etkisinin organlara geçtiğini bile sanmıyorum geçmiş olsa çevir geyiğini.

Yener ama öldürecek hali kalmaz. O da yerde yatar. Kaido insan haliyle luffyden hasar aldı çünkü savunma falan yapmadı. Koka bile basmadı. Luffy ise ölümüne dalıyor anca azıcık kan geliyor. Kid de demirle adamı terse yatırıp yere vurdu. Robotun fizik gücü yüksek tabi karşındaki engellemeye çalışmazsa :D Jinbei de bigmomı fırlattı çıkıp jinbeinin fizik gücü daha yüksek demeiyoruz. Luffy de öyle.
Nerden biliyoruz ki kendini janjali vol 1 ile korumadığını?

Açıkçası Luffy ilk savaştığı sahnede kendini tamamen açık vurmasına izin verdiği sahnede Janjan 1 kullanmış olma ihtimali çok fazla.

Bu kan getirme muhabbeti de ilginç. Seride en çok kan akmasını beklediğimiz salxirilsr kesme saldırıları. Onda bile şırınga ile akıyor. Yumruk ile selale mi akıtsın Kaido'dan?

Bu konuda bence objektif değilsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık