Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1003: Go Tahtasına Yansıyan Gece

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    275
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben diğer tayfa üyeleri için power up düşündüm biraz (luffy ve zoro hariç)

1. Nami elindeki asa rüzgar oluşturabiliyor bununla kaido gibi rüzgar kılıcı oluşturabilir

2. Usoppu ve tama kombosu başka bişi gelmiyor aklıma

3. Chopper değişik bir point kullanarak kendini sulong yapabilir (umarım olur)

4.sanji raid +haki+diable yapabilir.

5. Robin dev kol ve bacak dışında dev bir robin yapabilir

6. Franky kairoseki ile bir şey yapabilmiştir umarım

Jinbei zaten prime halinde bence başka fikri olan

Luffy'de de Wheze Wheze efekti koyulmuş ve ardından hakisinin bittiğini görüyoruz. Önceki bölümde de Zoro'da wheze efektleri vardı. Büyük ihtimal Zoro'da o saldırısına sağlam haki eklemişti. O yüzden kendine kızar gibi tüh ıskaladım felan diyordu.
Şimdi roukugan haki tekniği diyebilir miyiz. Lucci de kullandıktan sonra nefes nefese kalıyordu

Harbi bu formuna napacaklar merak ediyorum. Değil zoro, luffy ile aynı anda ashura açsalar yine inmez bu iki hayvan yonku. Bişeyler olmalı. Bigimamı devre dışı kalacak yada destek gelcek. Başka yolu yok. Meyve uyandırsan yine başedemezsin bunlarla.

Harbi bu formuna napacaklar merak ediyorum. Değil zoro, luffy ile aynı anda ashura açsalar yine inmez bu iki hayvan yonku. Bişeyler olmalı. Bigimamı devre dışı kalacak yada destek gelcek. Başka yolu yok. Meyve uyandırsan yine başedemezsin bunlarla.
Öyle zaten çünkü bunlar serinin zirveleri,Luffy'nin alacağı power upların yüzde 90'ı bu canavarlarda mevcut zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık