Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1003: Go Tahtasına Yansıyan Gece

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    275
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Efsanevi kılıçlarla kesilen efsanevi ejderhayı yumruklarla öldürebileceğini sanan bir ana karakter var.Yumruklarla ejderha öldürülüyorsa o efsaneler niye var diye de sormuyor.Hepinizin içinden geçeceğim diyor.İçinden geçersin eyvallah ama Kaido’yu öldüremezsen sıkıntı büyük. :D

Bilemiyorum. Kaido ne kadar ciddiydi ki şu vakte kadar. Hani defans için koka bastığını görsek sana bir nebze hak vereceğim de, bildiğim kadarıyla onu bile yapmadı. Normalde 1v1 base Kaido böyle davranmazdı ki. Bagualara devam eder, kombo saldırılar yapardı.
Bilmiyorum Big Mom, Kaido'nun base haline öyle tepki vermez gibi geliyor bana. Bildiğin Hulk'a bağladı orada Luffy.

Law room açmış vaziyette. Luffy'yi direkt BM'nin önünden çekebilirdi. Oda bunun yerine Zoro'yu vurgulamaya devam ediyor. Luffy-Zoro ikilisine panel ayırıyor. Zoro da sadece Luffy'yi sırtlamak için değil, karşı ataklara çıkmak için de orada olduğunu gösteriyor.
Kaido yine Enma'dan bahsetti ama bu kez Zoro'yu es geçmedi. Dragon Twister'ıyla karşı koymasına bir vurgu yaptı. Bu gittikçe artacaktır.

Son düzenleme:
Bilmiyorum Big Mom, Kaido'nun base haline öyle tepki vermez gibi geliyor bana. Bildiğin Hulk'a bağladı orada Luffy.
Kaido mazoşist dayak yemekten hoşlanıyor. :D Ama Luffy sağlam gömmüş katılıyorum.Fakat etkisi zoro kadar olmuyor çünkü kılıç önemli ejderler karşısında.Luffy bence gölü hazırlayacak öldüren zoro olacak gibi gol at diye orta açacak yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık