Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1003: Go Tahtasına Yansıyan Gece

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    275
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu nasıl bir etkisi olmuş Luffynin vuruşlarının Kaido'ya?

Luffy G3 ile de pestil ediyordu zaten Kaido'yu.

Kaido diğer sayfada sapa sağlam kalkmış.

Vurduğu saldırılar işliyorda, adam iplemiyor. Hala aklı fikri Enmada. Luffynin yaptığını çok takmamış.

Katakuri misali o da Bi ton sopa attı sonunda mal gibi yenildi.

Luffyden fazlasını beklerdim şahsen, hiç bir bok değişmedi.

Luffy bu şekilde 3 gün dövse Kaido'ya bir şey yapamaz.

Yahu nasıl bir etkisi olmuş Luffynin vuruşlarının Kaido'ya?

Luffy G3 ile de pestil ediyordu zaten Kaido'yu.

Kaido diğer sayfada sapa sağlam kalkmış.

Vurduğu saldırılar işliyorda, adam iplemiyor. Hala aklı fikri Enmada. Luffynin yaptığını çok takmamış.

Katakuri misali o da Bi ton sopa attı sonunda mal gibi yenildi.

Luffyden fazlasını beklerdim şahsen, hiç bir bok değişmedi.

Luffy bu şekilde 3 gün dövse Kaido'ya bir şey yapamaz.
Bu ortama bir adet Akainu, bir adet de Kizaru gerek.

• Like
Tepkiler: Tyr
İçten patlamalı kullanabiliyorsa Ejderha haline daha güçlü bir etki de yapar. Kullanmasa bile yapabilir. Şimdi sen, base form Kaido şuan G4 Luffy'ye kaybeder mi diyorsun? Hani yüzde 100 ciddi olsa?
Hakisi bitmese base Kaido karşısında fiziksel anlamda daha baskın olur diyorum. Ya da denk bir kapışma olur gibi. Nasıl anlatsam Kaido yumruk ile felan mesela Ejder halini öyle fırlatamaz gibi geliyor bana.

G4 Luffy vs Dof gibi. Dof fiziksel anlamda karşısında duramıyordu. Buna benzer ama tabi bu kadar ezilmeden.

Hakisi bitmese base Kaido karşısında fiziksel anlamda daha baskın olur diyorum. Ya da denk bir kapışma olur gibi. Nasıl anlatsam Kaido yumruk ile felan mesela Ejder halini öyle fırlatamaz gibi geliyor bana.

G4 Luffy vs Dof gibi. Dof fiziksel anlamda karşısında duramıyordu. Buna benzer ama tabi bu kadar ezilmeden.
Bilemiyorum. Kaido ne kadar ciddiydi ki şu vakte kadar. Hani defans için koka bastığını görsek sana bir nebze hak vereceğim de, bildiğim kadarıyla onu bile yapmadı. Normalde 1v1 base Kaido böyle davranmazdı ki. Bagualara devam eder, kombo saldırılar yapardı.

Oda'da her şeye gizem katma hastalığı var. Ne olur yani tam çizsen?

Bölüm çok iyi geldi. BM de gördü Luffy'nin nasıl canavarlaşabileceğini. Aklın varsa kaçarsın BM :oleyo2: Zoro da yavaştan postu delmeye başlıyor. Bakalım 10 dakika dayanabilecekler mi hibrit fotma karşı. Luffy reyiz ayağa kalkarsa hibrit suni dinlemez :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık