Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1002: İmparatorlar, Yeni Nesil'e Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    384
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdiki ataklarla kıyaslıyorum bir mantıksızlık var. Hadi yeni haki öncesi Luffy içten hasar veremediği için ne kadar güçlü atağı olursa olsun anlamsızdı. Sonra içten hasar için yeni bir yol aradı bu yeni haki çıktı onu öğrendi. Sonra Luffy aldı güçlü adamlara ada turu attırdığı tekniklere bu hakiyi ekledi. Yani hem g4'ün gücü var hem de yeni hakinin içten etki etme durumu. Sonra bir baktık herkes içten hasar vermeye de başladı. Killer'In içten hasar verme saldırısı var. Tamam kabul ettik içten hasar verme saldırısı olsun da Luffy'nin şu an g4 gücünü içten etkiye çevirecek yeni haki ile kullanmasından daha mı güçlü? Killer'dan Dof, Katakuri felan gibi adamlara öyle etki edecek saldırılar çıkmasını kim bekliyor yahu?

Hani o zaman G4 büyük torpildi? Luffy'nin yetersizliğini kaldırdı felan. Şimdi düz Killer, Luffy'nin g4 atağından bile daha üst düzey atak gücüne sahip he mi? :D

Luffy'e ana avrat küfretmenin en iyi yolu. Yani bir çelişki bir mantıksızlık var.
Killer gitti kaido’nun üstünde drift yaptı. Kaido’nun üstündeyken attı o saldırıyı. Saldırısı da sesle yapılan bi saldırı olduğu için yüzlerce metrelik yaratığın tüm vücudunu etkiledi. Sadece yanağına yumruk atan luffy’den daha iyi etki göstermesi niye bu kadar anormal oldu ki?

Dressrosa’da luffy’nin grizzly magnum’undan sonra zoro 1080 pound attı ve sonuç baya yakın ben luffy’i daha çok beğensem de:
Zoro’nun lafına bakarsak saldırısı luffy’ninkinin aşağısında değil. Elephant gattling gibi sürekli vuran saldırılar neyse ama tek vuruşluk saldırılardan en güçlü g3 saldırısıydı o luffy’nin.

Zoro’da daha pica’ya attığı saldırı var. Luffy’nin 1 vuruşluk o ligde gear 3 saldırısı kesinlikle yok mesela. Bi de zoro’nun daha ashura’sı var.
Killer şuam zoro’yla rekabet gösteren bi karakter. Gösterdiği saldırı da muhtemelen killer’ın ashura’sı.

Luffy’nin bu iki karakterden farkı gear 2’ye de sahip olması. Atikliği ve hızı fena. Ama kaba kuvvette bu ikili luffy’nin gear 3’ünden iyi gibi. Tabi tek vuruşluklardan bahsediyorum. En iyi saldırısı hele ki sese dayalıyken dev bi yaratığa karşı kong gun’dan iyi göründüyse bu gayet normal bence.

Olamaz. Amiraller'in yaptığı şey, Rayleigh'in Luffy'ye gösterdiği tekniğin büyük haliydi.
Peki haki birleştirebilirler mi kullanıcılar?Tabiki de bu daha seride olmadı ama olabilme ihtimali hiç mi yoktur?

Yada amiraller neden aynı tekniği kullandı?Bence hakiyi geniş bir alana yayıp Beyazsakal'ın saldırısını emmek için diye düşünüyorum.

Bu arada hayranıyım senin.:sapkali:

Killer gitti kaido’nun üstünde drift yaptı. Kaido’nun üstündeyken attı o saldırıyı. Saldırısı da sesle yapılan bi saldırı olduğu için yüzlerce metrelik yaratığın tüm vücudunu etkiledi. Sadece yanağına yumruk atan luffy’den daha iyi etki göstermesi niye bu kadar anormal oldu ki?

Dressrosa’da luffy’nin grizzly magnum’undan sonra zoro 1080 pound attı ve sonuç baya yakın ben luffy’i daha çok beğensem de:
Zoro’nun lafına bakarsak saldırısı luffy’ninkinin aşağısında değil. Elephant gattling gibi sürekli vuran saldırılar neyse ama tek vuruşluk saldırılardan en güçlü g3 saldırısıydı o luffy’nin.

Zoro’da daha pica’ya attığı saldırı var. Luffy’nin 1 vuruşluk o ligde gear 3 saldırısı kesinlikle yok mesela. Bi de zoro’nun daha ashura’sı var.
Killer şuam zoro’yla rekabet gösteren bi karakter. Gösterdiği saldırı da muhtemelen killer’ın ashura’sı.

Luffy’nin bu iki karakterden farkı gear 2’ye de sahip olması. Atikliği ve hızı fena. Ama kaba kuvvette bu ikili luffy’nin gear 3’ünden iyi gibi. Tabi tek vuruşluklardan bahsediyorum. En iyi saldırısı hele ki sese dayalıyken dev bi yaratığa karşı kong gun’dan iyi göründüyse bu gayet normal bence.
Buna katılırım Luffy'nin her saldırısı, Killer'ın ya da Zoro'nun her saldırısından güçlü olacak diye bir şey yok ama burada gördüğümüz ataklar G4'te, Katakuri Dof üzerinde bile görmediğimiz üstüne yeni haki basıldığı söylenen ataklar. Killer'ın bana göre en güçlü atağı olsun bunun üstüne çıkamaması gerekir.

Bence yeni haki olmayabilir o ataklarda belki de?

Peki haki birleştirebilirler mi kullanıcılar?Tabiki de bu daha seride olmadı ama olabilme ihtimali hiç mi yoktur?

Yada amiraller neden aynı tekniği kullandı?Bence hakiyi geniş bir alana yayıp Beyazsakal'ın saldırısını emmek için diye düşünüyorum.

Haki güçlerini birleştirip, daha geniş bir kalkan yaptılar. Saldırıyı emme gibi bir durum yok, sadece yansıttılar. Aşağıda ilgili sahnenin sayfası var. Dikkat ettiysen Amiraller'in kalkan yaptığı yerin dışında kalan her yer yıkılıyor. Saldırı emme gibi bir olay olsaydı, deprem etkisini görmezdik.

Killer, Luffy'nin Kaido'ya zarar verdiğini gördüğünde (Red Roc) diyor ki hepten de umutsuz değilmişiz. Kid şaşırıyor. Yani buradan anlayacağın öyle yenmek için pek gelmemişler gibi duruyor. Yani onlar da kendini geliştirdi şekliyle bakmak mantıksız. Öyle olsa Luffy'nin geldiği şekliyle kendilerinden emin gelirdiler. Luffy yeni haki sonrası ne diyor bekle beni Kaido diyor. Yani bir şeyler yapabileceğini inanmış çünkü yeni bir şey bulmuş yeni bir zarar verme yolu. Diğerleri öyle gelmiyor.

Anlatamadığım Luffy'nin bir anda Komutan ligine çıkması g4 sayesinde diyorduk. Diğer novaların bu tarz şeyleri olamaz deniliyordu felan. Ki harbiden de öyleydi Dof'u felan ada turuna çıkaracak bir yumruk saldırısı Novaları bırak serideki çoğu kişiden çıkmaz. Sonra üstüne Luffy bunun yeni haki koydu. Hyo Emice bu haki için benimkinden de çok daha güçlü bir kullanım diyor.

Sonra bir bakıyon hiç de gerek yokmuş. Benim saldırım içten hasar veriyor diyen herkes içten hasar vermeye başladı.:D Yani leş bir senaryo okuyoruz şu an.
Killer'ın o yorumunu yanlış anlıyorsun. Killer o yorumu, Kaido içeriden hasar alabildiği için ''demek şansımız varmış'' demiş olmasın? :D Niye kazanmaya gelmiş olmasınlar ya, bir bölüm önce Kid benim dövüşümü izlmeye geldiniz diye bir şeyler diyordu. O zaman o sözünü neden hesaba katmıyorsun?

Luffy'nin o ataklarının hepsinde yeni haki yoktur bu arada.

Buna katılırım Luffy'nin her saldırısı, Killer'ın ya da Zoro'nun her saldırısından güçlü olacak diye bir şey yok ama burada gördüğümüz ataklar G4'te, Katakuri Dof üzerinde bile görmediğimiz üstüne yeni haki basıldığı söylenen ataklar. Killer'ın bana göre en güçlü atağı olsun bunun üstüne çıkamaması gerekir.

Bence yeni haki olmayabilir o ataklarda belki de?
Kaido'yu tekme yumrukla dövmek ekstra bir handikap. Bunun üzerine hem dövüş uzun süreceği için hem de tekniğe belki de tam anlamıyla hakim olmadığı için yavaş yavaş salıyordur hakisini Luffy. Zaten sürekli vura vura vites yüksetlmesini bekliyorum ben ezelden beri, dövüş içerisinde gelişecek işte. Kaido'nun geri zekalı formundan ötürü neyin ne olduğu pek belli olmuyor o da var tabi.

Normalde birleştirilemez. Ama ortamda buna imkan sağlayıp her şeyi değiştirebilecek bir Enma varken bu mümkün bana göre. Enma haki emen bir kılıçsa Luffy'nin hakisini Zoro'yla birleştirip Kaido'yu öldürebilecek/nakavt edebilecek düzeyde bir güç ortaya çıkarabilir. Hatta böyle bir senaryo olasıdır; beklenmelidir.

Killer2ın o yorumunu yanlış anlıyorsun. Killer o yorumu, Kaido içeriden hasar alabildiği için ''demek şansımız varmış'' demiş olmasın? :D Niye kazanmaya gelmiş olmasınlar ya, bir bölüm önce Kid benim dövüşümü izlmeye geldiniz diye bir şeyler diyordu. O zaman o sözünü neden hesaba katmıyorsun?
Killer içten hasar verdiğini nasıl anlayacak? Kid'in o sözlerinin şov amaçlı olduğu bariz. Diğerinde yüzü düşüyor adamın nasıl bir yumruk Kaido'ya zarar verir diye. Tepkileri onu anlatıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık