Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1002: İmparatorlar, Yeni Nesil'e Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    384
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido daha bir Bullet performansı gösteremedi.Adam novaları hallaç pamuğu gibi atıyordu.Kaido da beşine kepaze olsun.Hep senaryo saçmalığından işte.Filmde senaryo olmayınca nasıl tokat yediklerini görmüştük ilk yarısında.Öyle olması lazım normalde o yüzden Oda bana samimi gelmiyor.

Kaido daha bir Bullet performansı gösteremedi.Adam novaları hallaç pamuğu gibi atıyordu.Kaido da beşine kepaze olsun.Hep senaryo saçmalığından işte.Filmde senaryo olmayınca nasıl tokat yediklerini görmüştük ilk yarısında.Öyle olması lazım normalde o yüzden Oda bana samimi gelmiyor.
Uçmak dışında çok bir numarasını göremedik bu formun. Rüzgar bıçağı ve alevli nefes yc bilmem kaçın yapacağı ucuz taktikler gibi geliyor bana.

Uçmak dışında çok bir numarasını göremedik bu formun. Rüzgar bıçağı ve alevli nefes yc bilmem kaçın yapacağı ucuz taktikler gibi geliyor bana.
Aslında o saldırılar epey güçlü ama bizimkiler yetenekli ve güçlü diye işe yaramıyorlar.Bıçakların biri Kiku'nun kolunu aldı ama Zoro istifini bozmadan peçete atar gibi attı kenara.Yani normalde Kaido'nun insan formunun çok atik ve iş bitirici olması gerekiyor ama yapmadı bunu.Sadece Luffy ve Law kaçabilmeliydi elinden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık