Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1002: İmparatorlar, Yeni Nesil'e Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    384
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dayak nedir nasıl atılır konusunu Bm işledi. Kaido, Dayak nedir nasıl yenir konusuna güzel örnekler verdi.
Kaido gelecek haftalarda dersini aldıysa Ondanda ilerde dayak show gelecektir.
Ama sahne Luffynin.. Yaz yağmurları gibi, Sağnak şeklinde Luffy show geliyor.
Kaido'nun sürekli dayak yiyeceğini düşünüyorsan yanılıyorsun. Adam centilmenlik yapıp balık formuna geçti dayak yemek için. Luffy illa ki şovunu yapacak ama bu işler sırayla. Şimdi Kaido dayağını atacak sonra işler ciddiye binip son kozlar oynanacak.

Pica, Onigashima'dan daha büyüktür. O yüzden Zoro'nun saldırısına çok da şaşırmadım.
Verilere göre Pica'ya 800 metre demişler. Zoro Pica'yı boydan değil enden kesti. Yani bu büyüklük en kötü yarı yarıya düştü. Zoro'nun bu son saldırısı kafatasının yarısı kadar. Yani bu da Pica'ya yaptığı saldırıyla aynı büyüklükte diyebiliriz. Fakat Onigashima boydan hesaplarsak Pica'nın en az 2 katı kadar daha büyük.

Luffy ve Zoro vs Ejderha olayı gibi inecek Kaido anladım bu bölüm.

Koca ananın saldırıdan kaç diye korkuyla uyarmasının üstüne yine koca ana üzerinden bu ikisi ayrıldı.Luffy'nin son sayfadaki iradeli saldırısını Kaido'ya vuracağını gören Koca ana iradeden dolayı baya bir ürperiyor.

Kısacası biri Enma diğeri D. iradesiyle Kaido'nun fişini çekecekler arc sonu.

Kaido'nun sürekli dayak yiyeceğini düşünüyorsan yanılıyorsun. Adam centilmenlik yapıp balık formuna geçti dayak yemek için. Luffy illa ki şovunu yapacak ama bu işler sırayla. Şimdi Kaido dayağını atacak sonra işler ciddiye binip son kozlar oynanacak.

Verilere göre Pica'ya 800 metre demişler. Zoro Pica'yı boydan değil enden kesti. Yani bu büyüklük en kötü yarı yarıya düştü. Zoro'nun bu son saldırısı kafatasının yarısı kadar. Yani bu da Pica'ya yaptığı saldırıyla aynı büyüklükte diyebiliriz. Fakat Onigashima boydan hesaplarsak Pica'nın en az 2 katı kadar daha büyük.
Onigashima'dan büyük derken, kesilen boynuzunu kastetmiştim, eksik yazmışım.

Oda sensei cidden şuan panelleri çok üstün körü çiziyor,yıllardır çizim yaparım ona rağmen gördüğümü anlamakta zorlanıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık