Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1001 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Kaido Luffy'yi öldürür ve Zoro şoka girer. Kaido acı bir gülümsemeyle "kaptanımı gözümün önünde öldürdüklerinde ben de aynı böyle bakmıştım ?" der
Zoro kılıçları bir kenara atıp derdini Kaido'ya anlatacak. Kaido sonra dayanamayıp ölen herkesi geri getirecek Toki ve Oden dahil. :agla:

Çok sinir bozucu...
Aslında tayfanın bu kadar çabuk yükselmesi ve OP evreninin tepesine yaklaşması saçma.Yıllardır korsanlık yapan adamları denizde bulundukları süre toplasan 1 yıl olmayan bir tayfa yeniyor.Naruto'da benzer şeyler vardı.Yıllardır ninjalık yapan Kakashi gibi birinin yapamadığinı Naruto kısa bir sürede yapıyordu.

Üye silindi 1004

Aslında tayfanın bu kadar çabuk yükselmesi ve OP evreninin tepesine yaklaşması saçma.Yıllardır korsanlık yapan adamları denizde bulundukları süre toplasan 1 yıl olmayan bir tayfa yeniyor.Naruto'da benzer şeyler vardı.Yıllardır ninjalık yapan Kakashi gibi birinin yapamadığinı Naruto kısa bir sürede yapıyordu.
Naruto onu kısa sürede yapabilmek için binlerce klon çıkarıp ortak bilinçle çözmüyor muydu mevzuyu? Ben onu öyle yemiştim makul gelmişti.

Öncesinde Kaido'nun harlayıp saldığı ateş saldırısını ikiye kesmesi geldi aklıma. @Montana

Lakin inşallah öyle güçlü bir saldırı olmaz. Kin belki de kaç yıldır bu teknik ile çalışıyor laps diye Zoro'nun bu kadar öğrenmesi tuhaftı. (Luffy'nin yeni tekniğine de bakış açım aynı)
Yalnız Zoro iki yıl öncesinde dragon blaze saldırısıyla kestiği yerde alev çıkarmıştı. İki yıl sonra alev kesmesi olabilecek bir durumdur bence.

Zoro daha denjiro’yu geçemiyor ciddi daldığı halde. Denjiro sırıtarak tuttu zoro’yu. Zarar vermek istemediği de belli. 720 pound’u da aşırı rahat durdurdu.
Zoro 3 kılıcı olsa anca ölümüne savaşacak gibiydi onunla ve bence kazanırdı. Ama denjiro gibi 2 kişiyi aynı anda hayatta alamaz.
Tek olay üzerinden değerlendirince haklısın. Ben Kaido'nun karşısına geçmiş Luffy ve Zoro'nun kınları alabileceğini düşünüyorum. Özellikle Luffy bir zahmet alsın.

Talk talk no jutsu sahibi birisine nasıl bunu dersin?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık