Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1001: Onigashima'daki Canavarların Savaşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    349
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
La özellikle parantez içine yazmışım Kaido'nun ilk saldırısı hariç diye, ona rağmen tonla şey yazmışsın. Hiç mi okumuyorsun yazdıklarımızı? :( Orada geleceği görmesine rağmen kaçamamış zaten biliyoruz işte, ondan sonraki saldırısı ve ek olarak Bigmom'ın saldırısından bahsediyorum ben. :S Salak salak etrafa bakmak yerine dövüşe odaklansaymış Bigmom'dan falan kendisi de kurtulabilirmiş diyorum.
Sonradan editlemişsin.

Zaten tekniği çaldığını söylüyor yahu. Her şeyi Enma ile yapacaksa Zoro diğer kılıçları bıraksın zaten. Ama Zoro fanları beklediğini alamadılar bu bölümlerde daha farklı Zoro bekliyordular adım gibi eminim. Bakma fazla yazmıyorum bu konu hakkında ama Killer ile ortak atak yapıp adam akıllı bir yara veremediler boğazına.
Beklediklerini neden alamamışlar ? Luffy'i kurtarıyor, ateşi kesiyor, üzerine ciddi olun biraz bonusu var, attığı saldırıda koka bile kullanmamış herhalde yani tüm gücü ile saldırıp zarar veremedi de yok hatta kan bile çıkarmış olabilir. Allah'a çok şükür sen daha ne bekliyordun ?

Zaten tekniği çaldığını söylüyor yahu. Her şeyi Enma ile yapacaksa Zoro diğer kılıçları bıraksın zaten. Ama Zoro fanları beklediğini alamadılar bu bölümlerde daha farklı Zoro bekliyordular adım gibi eminim. Bakma fazla yazmıyorum bu konu hakkında ama Killer ile ortak atak yapıp adam akıllı bir yara veremediler boğazına.

Purgatory Zoro'nun en güçlü ataklarından biri. Ama ben Kamazo'ya yaptığı Purgatory'i daha güçlü görsem de öyle abartılacak kadar fark olduğunu da düşünmüyorum. Bu Purgatory 60 gücündey idiyse Kamazo'ya yaptığı 100 gücünde idi.
Zoro saldırıyı gövde/karın kısmına yapmış gibi duruyor. PX sahnesinin aynısı. Killer boyna çalışmış.

Beklediklerini neden alamamışlar ? Luffy'i kurtarıyor, ateşi kesiyor, üzerine ciddi olun biraz bonusu var, attığı saldırıda koka bile kullanmamış herhalde yani tüm gücü ile saldırıp zarar veremedi de yok hatta kan bile çıkarmış olabilir. Allah'a çok şükür sen daha ne bekliyordun ?
İyi iyi Şükür iyidir.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık