Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1001: Onigashima'daki Canavarların Savaşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    349
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen nasıl bakıyorsun o silüetlere? Kaido'yu şamarlamış tipler gibi duruyorlar. Garp'ın olmaması Garp'ın onu dövmediğini mi dövemediğini mi gösterir.:D İkisi için de net bir görüş yapılamaz. Garp Kaido ile savaşmamış bence. Ben böyle düşünüyorum. Garp hissiyatını da Big Mom'a verecek büyük ihtimal.
Şamar olarak bakmamak lazım. WB, Roger ve Xebec zaten Kaido'dan daha güçlülerdi çünkü Kaido küçükken onlar zirvedeydi.

Shanks ise sonradan zirveye varmış bir karakter. Oden şimdiki Kaido'yu yener mi şüpheli. Yani Shanks diyelim Kaido zirve gücüne varmadan tokatlamış olsa gene bir anlamı kalmıyor. Sonuçta şimdi denkler.

O beşlinin içinde WB, Oden falan olmasa buraya destan yazacak çarlar, fazla takılmayın önemsiz diyorlar :hhh:

Zoro Reis diğer ahmaklardan bir adım öne çıktı bu bölüm iki yonkounun karşısında elim sende oynuyorlar.
Aile albümü gibi 30 tane silüet mi gösterecekti adam. Hem Wano ile yakından uzaktan ilgili korsanlar var orada. Mehhh sana............

Zamanında Ağa babalarını tokatladıktan sonra bir de çocuk mu tokatlasaydı.

Tüm denizler adamın ismi ile inlerken kendisini korkudan Wano'ya kapatmış ve dış dünyadan koparmış bir yonkou paçavrası Efsane Garptan dayak yemeyi bile hak etmiyor.

Daha adasından çıkamadan tek kollu adamdan tokat yiyen adama Garp neler yapar neler.

Sen nasıl bakıyorsun o silüetlere? Kaido'yu şamarlamış tipler gibi duruyorlar. Garp'ın olmaması Garp'ın onu dövmediğini mi dövemediğini mi gösterir.:D İkisi için de net bir görüş yapılamaz. Garp Kaido ile savaşmamış bence. Ben böyle düşünüyorum. Garp hissiyatını da Big Mom'a verecek büyük ihtimal.
Garp'ın olmamasının tek mantıklı nedeni o yoksa oden in olup rayleıgh nin olmaması da saçma ( şu an bu da saçma gelmeye başladı belki yalnızca karakteri benzeyen kişiler siluet olarak gözükmüştür wb dışında hepsi ona benziyor diye düşünüyorum )

Zamanında Ağa babalarını tokatladıktan sonra bir de çocuk mu tokatlasaydı.

Tüm denizler adamın ismi ile inlerken kendisini korkudan Wano'ya kapatmış ve dış dünyadan koparmış bir yonkou paçavrası Efsane Garptan dayak yemeyi bile hak etmiyor.

Daha adasından çıkamadan tek kollu adamdan tokat yiyen adama Garp neler yapar neler.
Roger ile ne zaman dövüştü ki acaba. Tanrı Vadisi savaşı zamanı meyvesi de yokmuş. Savaştaki kaptanına karşı savaşındaki halini baz almış da olabilir belki

Ne çevirdiniz lafları ya.

Önce yok ölüleri gösterdi
Sonra yok korsanları gösterdi
Sonra yok denizcilerle dövüşmemiş
Sonra yok dövmeye tenezzül etmemiştir
Sonra yok Wano ile alakalı
Sonra yok deve.

Çok mu zor, burada olmaması ayıp olmuş, yakıştıramadım Roger, Wb, Şebeğin olduğu yerde Garp'ı da görsek iyi olurdu demek :oleyo2:

Ne çevirdiniz lafları ya.

Önce yok ölüleri gösterdi
Sonra yok korsanları gösterdi
Sonra yok denizcilerle dövüşmemiş
Sonra yok dövmeye tenezzül etmemiştir
Sonra yok Wano ile alakalı
Sonra yok deve.

Çok mu zor, burada olmaması ayıp olmuş, yakıştıramadım Roger, Wb, Şebeğin olduğu yerde Garp'ı da görsek iyi olurdu demek :oleyo2:
Ben Wb ve rocırın Kaidoyu tokatladigini düşünmüyorum mesela.Adam gibi güçlerinde karşılaşmışlardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık